Сьогодні: 11 серпня 2022 року - четвер

wordpress themes.

5 років за ґратами проведе житель Коростеня за державну зраду

Корольовський районний суд м.Житомира виніс обвинувальний вирок коростенцю, який у лютому цього року за гроші погодився сфотографувати для окупантів об’єкт критичної інфраструктури.

За даними слідчих та контррозвідників СБУ, представник країни-агресора «запримітив» 23-річного хлопця у проросійській групі у забороненій в Україні соцмережі «ВКонтакте», де йшло активне спілкування  на антиукраїнські теми та нав’язувалися ворожі наративи.

Доведено, що на третю добу з початку повномасштабного вторгнення рашистів на територію нашої держави коростенцю надійшла пропозиція від адміністратора групи зробити і надіслати фото залізничного мосту у Коростені.

Ціна державної зради – 20 тисяч російських рублів за надіслану замовнику світлину.

Висновки експертів підтвердили, що передача іноземній стороні цієї інформації сприяла б її представникам у проведенні розвідувальної та розвідувально-підривної діяльності.

Контррозвідники спецслужби спільно із тероборонівцями затримали держZрадника «на гарячому» – поблизу того місця, фото якого він мав передати представнику держави-агресора.

За підтримання публічного обвинувачення Житомирською обласною прокуратурою фігуранта кримінального провадження визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України, та засуджено до 5 років позбавлення волі.

Джерело: Управління СБ України в Житомирській області

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.