Сьогодні: 11 серпня 2022 року - четвер

wordpress themes.

СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВІДЗНАЧАЄ ПЕТРО МИХАЙЛОВИЧ ГРАДОВСЬКИЙ! 

Колектив ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище» щиро вітає свого директора Петра Михайловича. ГРАДОВСЬКОГО з днем народження.

Шановний Петре Михайловичу!

Ми знаємо Вас як неординарну, талановиту особистість, висококваліфікованого, вмілого організатора та керівника, який по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями. Завдяки наполегливій, творчій праці, компетентності, високому професіоналізму, відповідальному ставленню до роботи Ви здобули шану та повагу серед колег училища та закладів професійно – технічної освіти. Притаманні Вам енергія, людяність, відданість справі є  прикладом для тих, хто працює поруч з Вами.

Ми раді вітати Вас із гідно прожитими літами та хочемо побажати невпинного руху вперед. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення і творчих перемог. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце наповнювалось любов’ю  та добром, натхненною думкою та щирими почуттями.

Нових щасливих, успішних і захоплюючих життєвих доріг!

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.