Сьогодні: 11 серпня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Мешканець села Лука переробив стартовий пістолет на вогнепальну зброю, тепер на нього чекає суд

30 липня скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя Станишівської громади. Місяць тому чоловіка викрили у переробці та у подальшому зберіганні вогнепальної зброї і боєприпасів без належного на те дозволу. Нині за вчинене обвинуваченому загрожує позбавлення волі.

Наприкінці червня правоохоронці відділу поліції №1 отримали інформацію про зберігання заборонених речей 46-річним жителем села Луків. Під час слідчих дій у його помешканні поліцейські виявили пістолет та декілька набоїв. Усе виявлене було вилучено та направлено для проведення відповідних експертиз.

Висновками експертів підтверджено, що вилучене є вогнепальною зброєю, виготовленою кустарним способом, та набоями до неї калібром 9 мм.

У ході проведення досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що наприкінці минулого року чоловік через інтернет-мережу придбав стартовий пістолет, а вже у магазині – набої до нього. Згодом він вирішив переробити  спортивну зброю у вогнепальну і самостійно вніс у конструкцію пістолета необхідні незворотні зміни. Окрім цього, чоловік переробив і наявні шумові набої у придатні для стрільби на ураження.

Тож на підставі результатів досліджень та інших зібраних доказів за погодженням з окружною прокуратурою слідчі повідомили чоловікові про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 263-1 (Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або фальсифікація, незаконне видалення чи зміна її маркування, або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв) КК України.

Після проведення всіх необхідних процесуальних дій обвинувальний акт відносно чоловіка скеровано до суду.

Відповідно до чинного законодавства за вчинені діяння обвинуваченому загрожує покарання від 3 до 7 років позбавлення волі.

Джерело: Житомирське районне управління поліції

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.