Сьогодні: 11 серпня 2022 року - четвер

wordpress themes.

РАДОМИШЛЯНИН стверджував, що окупанти очищують нашу державу від «бандерлогів, нациків і поліцаїв»

На Житомирщині Слідчі Служби безпеки України повідомили про підозру місцевому мешканцю у виправдовуванні злочинних дій армії рф в Україні та закликах до співпраці з окупаційною адміністрацією держави-агресора.

За даними досудового слідства, із початком повномасштабної агресії рф проти України уродженець Липецька (рф), нині – мешканець Радомишля, почав активно розповсюджувати деструктивний контент у забороненій в Україні соціальній мережі.

У поширених публікаціях чоловік відкрито вітав окупацію рашистами міст і сіл України, вважав агресію рф виключно внутрішнім громадянським конфліктом та переконував у, на його думку, неминучості швидкої «беззастережної капітуляції» України.

Зловмисник виправдовував агресію «асвабадітєлєй» необхідністю нібито «звільнення українського народу від «абсолютного зла, вирощеного в ідеологічних лабораторіях західних спецслужб, накачаного ненавистю та озброєного до зубів».

При цьому у дописах  він стверджував, що окупанти очищують нашу державу виключно від «бандерлогів, нациків і поліцаїв».

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання фігуранта справи правоохоронці вилучили мобільний термінал із доказами протиправної діяльності.

Прибічнику окупантів повідомлено про підозру за ч.2 чт.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) та ч.1 ст.111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Викрили прихильника рашистської навали співробітники Управління СБ України в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Джерело: Управління СБ України в Житомирській

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.