Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ЯК  НАТАША ВЛАЩЕНКО (ШУЛЯР) СТАЛА ПАТРІОТКОЮ

У статті «Кремлеботи, трансформуймося! Як проросійські пропагандисти перетворилися на “патріотів», розміщеній  на сайт «Українська правда» досить чітко означено діяльність так званої журналістки Наталії Влащенко. Вона житомирянка, працювала свого часу в місцевому драмтеатрі.  Її дівоче прізвище Шуляр.

Цитуємо «Українську правду».

«Усього два роки тому – з червня 2019 до серпня 2020 року – Наташа Влащенко працювала на Віктора Медведчука. Коли кум Путіна отримав контроль над телеканалом ZIK, звідти звільнилася половина колективу. А от Влащенко лишилася та продовжила значитися генеральною продюсеркою. Саме за фактичного керівництва цієї жінки львівське медіа перетворилося на канал, на який РНБО пізніше наклала  санкції за “інформаційний тероризм”. 

У часи генерального продюсування Влащенко на ZIK виходили марафон “Тхне Соросом”, особиста програма Іллі Киви, численні інтерв’ю членів ОПЗЖ про “громадянську війну”. Особисто ведуча токшоу “Народ проти” поширювала наративи про ветеранів-злочинців або лояльність України до радикалів. 

Влащенко продовжила підігрувати російській пропаганді навіть після переходу на канал Ахметова. Наприклад, прирівнювала вплив Росії на Україну до впливу Заходу. Та влаштовувала вільний мікрофон для відвертих зрадників. У програмі “Хард” Олена Лукаш, міністерка юстиції часів Януковича, спокійно розповідала ведучій, що окуповані території – це “та часть Донбасса, которая осталась непокоренной”

Після 24 лютого Наташа Влащенко продовжує інтерв’ювати людей на каналі “Україна 24”. Серед її гостей є як топові українські спікери, зокрема, Михайло Подоляк, радник голови Офісу президента. Так і величезна кількість “хороших росіян”: Євген Чичваркін, бізнесмен та мігрант, розповідав Влащенко на початку травня, що російські війська дуже різні й генерал, який зайняв Херсон, буцімто дуже довго намагався бути цивілізованим. 

Щодо особистої позиції медійниці, то вона досі не визнала підтримку російської пропаганди, але періодично публікує у фейсбуці виправдання

“До війни я була переконана, що журналіст має давати слово різним людям.  Тому що це теж стандарти європейської журналістики. Однак сьогодні під час війни із жорстоким та підступним ворогом зрозуміло, що слово потрібно давати тільки тим, хто підтримує Україну та засуджує агресію Кремля. Тим, хто не боїться про це говорити, хто підтримує дух народу та армії”. 

Можливо, якби в її ефірах увесь цей час не заперечували російську агресію, Влащенко знала б, що війна почалася вісім років тому». 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.