Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ЛЮДИ ВІДСТОЮЮТЬ СВОЄ ПРАВО НА ЗЕМЛЮ В СУДІ

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» писало про земельний скандал, який  розгорівся довкола обслуговуючого кооперативу  «Городницьке товариство  «Злагода». Головне управління Держгеокадастру в Житомирській області позбавило сотні городників земельних ділянок в районі колишнього заводу хімічного волокна.

 Голова  обслуговуючого кооперативу  «Городницьке товариство  «Злагода», Почесний землевпорядник України Юрій ДРАГАН дав роз’яснення, що відбувається сьогодні довкола цієї землі:  

– Члени кооперативу «Злагода» подали позови до Житомирського районного суду –  це 8 позовів, у яких  вимагають скасувати незаконні накази головного управління Держгеокадастру в Житомирській області, відповідно до яких  їхні земельні ділянки були передані іншим особам, а потім продані.

Вважаю, що є достатні підстави, щоб позови були задоволені. По трьох заявах Житомирський районний суд вже прийняв позитивні рішення. Проблема судових процесів полягає в тому, що позивачі – люди з низьким  соціальним забезпеченням і не можуть повною мірою скористатися послугами фахових юристів. Виникає потреба у проведенні експертиз, які вони не в змозі замовити для належних доказів.

Геокадастр,  який, на мою думку, незаконно вилучив у городників землю, створює масу перешкод під час проведення судового процесу. Його представник намагаються ввести в оману суд у питанні, що земельні ділянки, які є предметом позову, не можна ідентифікувати на місцевості. Вони не визнають порушень під час відведення землі у власність  фактично підставних осіб. Адже усі земельні ділянки, які були в межах кооперативу, одразу були продані. У суді з’ясувалося,що фахівці Держгеокадастру в Житомирській області  навіть не виїздили на місце розташування земельних ділянок, на яких  існують десятилітні насадження, зведені будівлі для зберігання інвентарю. Грубим порушенням було й те, що відведення землі не було погоджено з місцевою сільською радою.

Ми сподіваємося на справедливе та законне рішення.

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.