Сьогодні: 11 серпня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Місцевим радам дозволили не оприлюднювати бюджетні документи

17 червня Уряд схвалив постанову №693, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану». Про це повідомили у Житомирському РВ АМУ. 

«Виконавчі комітети місцевих рад, місцеві державні адміністрації, військово-цивільні адміністрації або військові адміністрації здійснюють управління коштами місцевих бюджетів без оприлюднення нормативно-правових актів та інших документів, які застосовуються під час бюджетного процесу», – йдеться у документі. 

Крім того, сільський, селищний, міський голова територіальної громади, на території якої не ведуться бойові дії та не прийнято рішення про утворення військової адміністрації населеного пункту (населених пунктів), виключно для здійснення заходів правового режиму воєнного стану може прийняти рішення щодо передачі коштів із відповідного місцевого бюджету на потреби Збройних Сил та/або для забезпечення заходів правового режиму воєнного стану.

Нагадаємо, Асоціація міст України підготувала та надала МінфінУ пропозиції щодо внесення змін до законодавства з метою забезпечення оперативності виконання місцевим самоврядуванням своїх повноважень в умовах воєнного стану. Частину пропозицій враховано у змінах до постанови КМУ від 9 червня 2021 р. №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану», зокрема і щодо надання можливості здійснювати платежі за умови наявності в розпорядчих (платіжних) документах одного підпису головного бухгалтера (керівника фінансового підрозділу бюджетної установи або фінансового органу) або керівника органу місцевого самоврядування або бюджетної установи.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.