Сьогодні: 11 серпня 2022 року - четвер

wordpress themes.

НА ПЕРЕПЕЛИНІЙ ФЕРМІ “МИКОЛАЙ” У БАРАШІВЦІ СКОРОТИЛИ ВИРОБНИЦТВО

Перепелина ферма «Миколай», що у селі Барашівка Житомирського району, після початку війни скоротила поголів’я птиці.

Про це в інтерв’ю журналу  “НАШЕ ПТАХІВНИЦТВО”  розповів власник ферми Микола Кузьменко.

«Робота господарства у воєнний час потребує максимально ефективного використання наявного ресурсу, – зазначив він. – Двох працівників, яких мобілізували до лав ЗСУ, довелося терміново замінити, навчити новий персонал. Також у нас вилучили дві одиниці транспорту для потреб ЗСУ. Це наклало певні труднощі в логістиці готової продукції».

Ритейл не був готовий до війни, робота не була узгоджена, і як результат – зірвані постачання, згадує Микола Кузьменко. «На другий день війни нам повернули всю партію замовленої до Києва продукції, оскільки закрилися розподільчі центри», – уточнив він.

Усю продукцію, яку повернули зі столиці, «Миколай» передав у волонтерські центри та до фонду продбезпеки Житомирської облдержадміністрації – загалом 12 тис. пакувань перепелиного яйця.

«У перші дні війни ми роздавали безплатно нашу продукцію, – зазначив фермер. – Через наш фірмовий магазин роздали понад 600 кг перепелиного яйця, м’ясо перепелів. Пізніше вже передавали продукцію (м’ясо, яйця та макаронні вироби на основі перепелиних яєць) волонтерам для допомоги звільненим у Бучі».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.