Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ПОЧНИ СВІЙ ШЛЯХ ДО УСПІХУ РАЗОМ  З ЖИТОМИРСЬКИМ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ФАХОВИМ КОЛЕДЖОМ

Реалізуватися як фахівець, успішно навчатися, вести здоровий спосіб життя, інтелектуально розвиватися і віднайти, нарешті, свою особистісну нішу, студентська молодь має можливість у стінах Відокремленого структурного підрозділу «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» (ВСП «ЖТЕФК ДТЕУ»).

Історія розвитку закладу розпочинається з 1962 року, коли на базі школи торгово-кулінарного учнівства було відкрито Житомирський технікум радянської торгівлі. Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ сьогодні – це більше 850 здобувачів освіти.

Коледж забезпечено належною матеріально-технічною базою, освітній заклад має розвинену соціальну інфраструктуру, що дозволяє позитивно й ефективно здійснювати організацію освітнього процесу; навчальні приміщення забезпечують здорові та безпечні умови праці відповідно до санітарних норм. Матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу в закладі відповідає встановленим вимогам, створено єдину інформаційну мережу, на всіх робочих місцях забезпечено доступ до мережі Інтернет.

Надання освітніх послуг ВСП «ЖТЕФК ДТЕУ» максимально адаптоване до потреб обласного центру та регіону загалом і здійснюється відповідно до освітніх стандартів.

Григорій ГУБАРЄВ, директор Житомирського
торговельно-економічного фахового коледжу

Спираючись на великий практичний та педагогічний досвід викладацького колективу, враховуючи достатньо розвинену матеріально-технічну базу, розвиток ступеневої освіти, ВСП «ЖТЕФК ДТЕУ» відповідає сучасним вимогам якісної підготовки фахівців та має можливості забезпечувати підготовку конкурентоспроможного фахівця, адаптованого до сучасного ринку праці та має всі юридичні підстави для здійснення освітньої діяльності.

Освітній заклад пишається щорічними стипендіатами Іменної академічної стипендії Президента України та соціальної стипендії Верховної Ради України.

Сьогодні ВСП «ЖТЕФК ДТЕУ» – це сучасний надійний освітній заклад, який очолює Губарєв Г.Л., юрист, член Асоціації адвокатів України, викладач юридичних дисциплін коледжу, член правління Українського кулінарного союзу. Освітній заклад забезпечений потужною матеріальною базою, досвідченими педагогічними кадрами, які вдало реалізовують та забезпечують відмінні перспективи студентам, які зможуть працювати у престижних правничих установах, закладах торгівлі та туризму тощо.

Задля підвищення якості освіти розширено бази практики коледжу, у яких використовують сучасні новітні технології виробництва. Укладено договори з підприємствами ресторанного господарства, торгівлі, туристичних фірм, готельного господарства та органів юстиції міста, серед яких: 12 ресторанів та кафе, 9 маркетів, 7 туристичних представництв; Державна податкова інспекція м. Житомира, Богунський районний суд м. Житомира, Корольовський районний суд м. Житомира, Житомирський районний суд, Головне управління юстиції в Житомирській області, ПАТ «Укртелеком» м. Житомира, Головне управління пенсійного фонду України в Житомирській області, Апеляційний суд Житомирської області, ТУ ДСА України в Житомирській області, Готельне господарство «Житомир», підприємство «Житловик», КП Міської Ради, агентство з управління майном, ТОВ «Житомирземлепроект» та ін. Студенти коледжу мають змогу проходити практику за кордоном – Болгарія, Туреччина, Італія.

У цей скрутний для нашої країни час надзвичайно цінною є допомога та підтримка наших ЗСУ, тому з перших днів війни в коледжі створено волонтерський пункт, який тримає зв’язок з нашим військом і Територіальною обороною м.Житомира. Волонтерський рух ВСП «ЖТЕФК ДТЕУ» діє у різних напрямках: на базі коледжу Житомирським територіальним центром комплектування  (військкоматом) створена дільниця оповіщення; організовано оперативне оповіщення та залучення до донорського руху – збору донорської крові, яка життєво необхідна для усіх постраждалих; Первинна профспілкова організація співробітників та студентів коледжу виділила кошти на Територіальну оборону та медикаменти для військових; всі працівники коледжу, щоб допомогти українській армії, перерахували кошти з віртуальних карток Є-підтримка та власних карток для виплат; на базі лабораторії коледжу викладачами та студентами спеціальності «Виробництво харчової продукції» організовано щоденне приготування їжі та напівфабрикатів для Територіальної оборони міста, військового госпіталю та хірургічного відділення міської лікарні; виготовлення маскувальних сіток студентами та працівниками для ТрО міста; збір необхідних речей в списку заявок від ТрО – електрогенератора, дронів, взуття, одягу, продуктів харчування, портативних зарядних пристроїв тощо; допомога у виготовлення бронежилетів; створено онлайн-центр «Психологічна підтримка 24/7» психологом коледжу для надання необхідної допомоги для персоналу, студентів  та членів їх сімей, а також надання практичних порад-рекомендацій та ін.

У зв’язку з воєнними діями на території України чимало здобувачів освіти не мають змоги продовжувати навчання у своїх освітніх закладах.

ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» пропонує долучатись до освітнього процесу (в рамках академічної мобільності) для студентів, що постраждали від збройної агресії росії.

Запрошуємо випускників шкіл, закладів професійної (професійно-технічної) освіти та учнів закладів загальної середньої освіти, що розміщені у зонах бойових дій або евакуйовані із зон бойових дій, долучитися до навчання у нашому навчальному закладі, який здійснює підготовку за такими напрямами:

Умови вступу:

Для вступу за кошти держаного або місцевого бюджету вступники складають індивідуальну усну співбесіду або творчий конкурс, який проводять в один етап, та подають мотиваційний лист.

Для вступників, які претендують на навчання тільки за контрактом, достатньо подати необхідні документи та мотиваційний лист.

Наші переваги:

Наша адреса: м. Житомир, вул. Чуднівська, 101.

Наші контакти: (0412)24-25-33, (0412)24-25-34, +38(096)8621672 (Viber, Telegram), +38(097)6075436, +38(097)5718875, (0412)24-25-39.

Електронна пошта: ztek@meta.ua.

Сайт: http://ztec.com.ua.

Зробіть правильний вибір для свого професійного і кар’єрного росту та успішного життя. Оберіть ВСП «ЖТЕФК КНТЕУ» і ви станете кращим з кращих!

Майбутнє створюєте ВИ, а МИ вам у цьому допоможемо!

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.