Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

Житомирянину, який поширив дані про дислокацію військовослужбовців ЗСУ, повідомили про підозру

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Житомира, який опублікував дані про розташування фортифікаційних оборонних споруд у обласному центрі та дислокацію військовослужбовців Збройних Сил України.

На особистій сторінці у соцмережі «Facebook» він поширив інформацію стосовно місця несення служби військовослужбовцями однієї з військових частин обласного центру.
Дані матеріали дають можливість ідентифікувати фортифікаційні споруди навколо охоронюваного об’єкту та встановити дислокацію українських захисників, котрі здійснюють його охорону й оборону.
За даними військових, поширення такої інформації в умовах воєнного стану несе загрозу особовому складу та об’єкту, який знаходиться під їхньою охороною.
Оперативники та слідчі СБУ провели санкціонований обшук за місцем проживання фігуранта кримінального провадження та вилучили комп’ютерну техніку і мобільний термінал із доказами протиправної діяльності.
Слідчі органів безпеки повідомили житомирянину про підозру за ч.2 ст.114-2 (поширення інформації про переміщення, рух або розташування Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань) Кримінального кодексу України.
Документування правопорушення здійснили співробітники кіберпідрозділу та слідчі Управління СБ України в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Джерело: Управління СБ України в Житомирській області

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.