Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ЛІКУЙТЕСЯ ТРАВАМИ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

З роками моє захоплення рослинами тільки збільшується і переростає у більші масштаби. Я постійно розширюю площі, на яких моя родина вирощує різні культури. І це не тільки овочеві чи екзотичні рослини. Ось уже 4 роки я вивчаю лікарські трави.

 бираю їх у лісі та на степових полянах. Дуже рідкісні, ті що у нашій місцевості не ростуть, вирощую у себе на огороді. В останні роки я дуже захопився тибетською медициною. Деякі трави, які використовують у тибетській медицині,  мені вдалося посадити у себе в садочку, але більшість цілющих трав мені привозить друг, яких живе і працює у тибетському монастирі Сера.

 Я вже розповідав, що із 13 років я почав важко працювати: батьки були на роботі, а на мені було велике господарство. Корови, свині, птиця потребували багато часу та уваги.  Усі діти мого віку відпочивали на річці, а я любив землю і увесь вільний час працював на огороді.

  А наслідками важкої праці на землі у 20-ти річному віці у мене вже були дві міжхребцеві грижі та з такими болями, що по пів місяця не міг ходити. А декілька років тому в мене з’явилися серйозні проблеми зі здоров’ям. Я звернувся в лікарню і відповідально підійшов до хвороби. Але лікування не давало результату. І  у  момент, коли результату не було і мало не опустилися руки, мій товариш привіз мені тибетські трави. Він дав мені пакунок і розповів, як їх вживати, запевнив, що, приймаючи ці трави, я повністю позбудуся хвороби. Я тоді задумався і згадав, що споконвіку лікарськими рослинами і травами лікували усі недуги. За допомогою  трав люди зміцнювали здоров’я, підтримували нормальну роботу організму й відновлювалися після важких хвороб.

  Процес лікування тибетськими травами не стрімкий, вживати цю суміш трав потрібно  довго — від 1 до 3 місяців. А при тяжких хворобах від 3 до 6 місяців. Приймаючи тибетські трави, я вже через 2 тижні відчув покращення. Через 4 місяці вже забув, що в мене були серйозні проблеми зі здоров’ям. Але товариш порадив приймати тибетську траву пів року. Минуло 2 роки, з того часу, коли я був на межі життя і поборов важку хворобу, про яку зараз і згадувати не хочу.  Після одужання я жодного разу не хворів, навіть простудою.  Але цього березня, коли я займався посівом теплиці у мене почав боліти на нозі великий палець. Спочатку я не придав цьому уваги і подумав, що просто натрудив ногу. Адже посів теплиці проходить навколішки. Але наступного дня біль посилилась, палець сильно опух і почервонів. Оскільки я добре обізнаний в медицині, я зрозумів, що це подагра.  Хто спіткався з цією хворобою знає, що вилікувати її практично не можливо. Тож я без роздуму знову почав приймати суміш тибетських трав і зараз я позабув ту біль, яку доводилося терпіти.

 Я не перестаю дивуватися Тибетській медицині. Сьогодні впевнено можу сказати, що вона  найсильніша і найефективніша в світі. Тибетська медицина не бореться з симптомами, а лікує причину захворювання. Тобто для тибетського лікаря окремі захворювання є лише симптомами. У тибетській медицині використовують від 5 до 60 трав і їх компонентів у поєднанні з кількома мінералами. За допомогою різних зборів трав можна повністю позбутися бронхіальної астми, онкологічних хвороб, аденоми, цукрового діабету, гіпертонії, каменів у нирках і жовчному, неврозів і гінекологічних хвороб. Особисто я допоміг багатьом людям  підказавши якими травами можна вилікуватися від цирозу печінки, раку легенів, ішемічної хвороби серця, різних інфекційних захворювань, тощо.   

 Вивчаючи тибетську медицину я дізнався, що на моєму городі вже давно росте багато рослин, які використовують у медицині Тибету. Отріколі, цезальпинія, оман, анакардіум східний, хірсутус, трихозант, момордика та інші рослини, які я використовував для отримання плодів та насіння, можуть допомогти в боротьбі з багатьма хворобами. У моєї мами був інсульт, я їй підібрав збір трав, і вона його пропила. В результаті мама успішно відновилася і зараз може повноцінно працювати. Сусідка багато років страждала від цукрового діабету. Я їй теж підібрав трави, які вона пропила і тепер радіє результату. І таких випадків багато, я намагаюся допомогти всім, хто просить про допомогу.

 Сподіваюся, що зможу бути корисним у ці складні часи. Адже усім нам зараз дуже тяжко, особливо пенсіонерам, котрі з букетом хвороб. Без ліків можна обійтися. Поряд з нами ростуть рослини які можна самостійно зібрати, висушити та приготувати цілющу настойку, за допомогою якої можна лікуватися. 

Зараз, маючи хороший досвід у лікуванні різних хвороб травами, мені хотілося б підказати читачам, як легко і без дорогих лікарських препаратів зміцнити своє здоров’я і забути про обридлі хвороби. Телефонуйте і я з радістю підкажу і відповім на ваші запитання. Адже поруч із нами ростуть трави або рослини, які обов’язково вам допоможуть.

Руслан ДУХОВ,

телефон 098-335-37-87,

вул.Тюркіна, буд.41,

с. Мишурин Ріг

Кам’янського району

Дніпропетровської області

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.