Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

на потреби ЗСУ передано лісоматеріали та тютюнові вироби вартістю понад 110 тисяч гривень, арештовані  у межах кримінальних проваджень

6 червня суд розглянув клопотання прокурорів Малинського відділу Коростенської окружної прокуратури щодо передачі у власність держави в особі ЗСУ майже 30 м. куб  деревини (дубові та соснові колоди) вартістю понад 20 тис. грн.

Клопотання задоволено у повному обсязі, про що Малинським районним судом винесено відповідну ухвалу. На зазначену лісопродукцію було накладено арешт у межах досудового розслідування за ч. 1 ст. 246 КК України (незаконна порубка лісу).

Також, за ініціативи прокурорів Житомирської обласної прокуратури, на потреби українським воїнам передано партію тютюнової продукції, а саме, 1400 пачок цигарок загальною вартістю майже 90 тис. грн.

Тютюнові вироби, на які також було накладено арешт, вилучені у фігурантів справи під час санкціонованих обшуків у межах досудового розслідування, яке проводять прокурори обласної прокуратури за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту і транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 КК України).

Органи Житомирської обласної прокуратури, у межах компетенції, і надалі вживатимуть заходи реагування щодо передачі на потреби українським захисникам майна та грошових коштів, вилучених під час здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях.

Джерело: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.