Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

Естонія має намір залучити інші країни до відновлення зруйнованих під час війни з рф об’єктів на Житомирщині

Естонія має намір залучити інші країни до відновлення зруйнованих під час війни з російською федерацією об’єктів у Житомирській області, заявив перший віцеспікер Рійгікогу Естонської Республіки Ханно Певкур.

«Естонський уряд має список із 15 об’єктів, які передані місцевою адміністрацією до розгляду. Його оцінюють, прораховують необхідні бюджети і також Естонія працює над тим, щоб залучити інші країни до співпраці», – зазначив Певкур журналістам  6 червня у Малині  За його словами, наразі необхідно також прорахувати, коли можна буде розпочати процес відновлення та «які кроки треба ще зробити в технічній та юридичній площині, щоб запустити всі ці речі».

Своєю чергою перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко зазначив, що «у відсотковому співвідношенні до свого ВВП Естонія найбільше допомогла Україні».

«Якби у такому співвідношенні допомагали країни, у яких трохи більше ВВП, у нас взагалі не було б проблем ні з відновленням, ні з постачанням зброї», – зазначив Корнієнко.

Він нагадав, що Естонія допомагала Україні ще до 24 лютого.

За його словами, Естонія одна з перших відгукнулася на ініціативу української сторони щодо шефства країн над населеними пунктами України для відновлення її економіки.

«Естонія виступає нашим послом та залучає через свої контакти допомогу інших країн», – зазначив перший віцеспікер.

Певкур подарував Корнієнку реглан із написом «Слава Україні!».

«Кошти від продажу таких регланів Естонія спрямовує для допомоги Україні», – зазначив Певкур.

У відповідь Корнієнко подарував своєму колезі вишиванку.

«Вона зроблена в естонських кольорах, у кольорах Балтійського моря. У нас теж є море – Чорне, з яким наразі проблеми. Сподіваюся, що ми скоро їх за допомогою наших партнерів, Естонії зокрема, вирішимо і порти відкриємо», – зазначив Корнієнко

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.