Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

за знущання над матір’ю «горе-сина» вдруге ув’язнили на два роки

Новоград-Волинська окружна прокуратура підтримала обвинувачення стосовно 38-річного місцевого жителя за фактом систематичного вчинення ним домашнього насильства стосовно матері (ст.126-1 КК України). Вироком суду його визнано винним та призначено покарання у виді 2 років позбавлення волі.

Прокурори у суді довели, що чоловік з липня минулого по січень 2022 роки постійно вчиняв психологічне насильство над матір’ю.

Ніде не працюючи, жив за рахунок 58-річної потерпілої, постійно вимагав у неї гроші на власні потреби, у тому числі на алкогольні напої. Обвинувачений ображав матір лайливими словами, шарпав за одяг, погрожував фізичною розправою, вчиняв погроми у її помешканні, де також проживав. Така поведінка сина спричиняла жінці психологічні старждання.

До того ж, це вже другий вирок, винесений судом за домашнє насильство над матір’ю. Раніше, крім неодноразових адміністративних покарань, він був ув’язнений строком на один рік, однак, не змінив свою поведінку.

Більше того, поки суд розглядав справу, зловмисник продовжував насильство. Стосовно вкотре скоєного ним насильства над матір’ю 31.05.2022 передали до суду ще один обвинувальний акт.

Джерело: Пресслужба Житомирської обласної

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.