Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

Маленький переселенець з Харківщини відповів Борису Джонсону

Десятирічний Владислав, що переїхав із родиною до Житомира з Лозової на Харківщині, написав листа Прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону і намалював його портрет у відповідь на лист керівника британського уряду до українських дітей. У своєму листі він подякував Борису Джонсону за підтримку нашої країни.

Десятирічний Владислав Єрмаков разом із сім’єю переїхав до Житомира з Лозової на Харківщині, яка опинилася під ворожими обстрілами. Через війну місто опинилось без води та світла. Наразі Антон відвідує заняття з прикладного мистецтва у волонтерсько-освітньому Гончаренко центрі в Житомирі.

Маленький переселенець написав листа Прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону та намалював його портрет на знак подяки за підтримку України. «Коли нас обстрілювали – було страшно. Ми сиділи в підвалі, а потім переїхали сюди. Я радий, що ми з сім’єю зараз в Житомирі. Тут не стріляють, я ходжу на малювання. Хоча все одно мені дуже хочеться додому. Я знаю, що Англія допомагає Україні, Борис Джонсон допомагає Україні. Ми дуже цінуємо це і чекаємо, що війна закінчиться і ми зможемо повернутися на Харківщину», – розповів Влад.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав відкритого листа українським дітям на тлі російської агресії проти України. «Багато з вас бачили або переживали речі, свідками яких не має бути жодна дитина. Проте кожен день українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову, навіть у найважчі часи», – йдеться у листі Джонсона.

Пресслужба волонтерської мережі “Гончаренко центр”

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.