Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

директора товариства підозрюють у незаконному видобутку габро

За процесуального керівництва Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури, на підставі зібраних слідством доказів, директору приватного товариства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисної копалини, вчиненому службовою особою з використанням свого службового становища, що спричинило тяжкі наслідки.

Слідством установлено, що директор товариства організував незаконне видобування габро у промислових масштабах на території Хорошівської ОТГ.

Зокрема, маючи дозвіл на видобування каменю у чітко встановлених межах, він не зупинився на розробці одного кар’єра, натомість самовільно організував розробку ще двох кар’єрів поза межами земельної ділянки, відведеної для видобування корисної копалини загальнодержавного значення.

Застосовуючи значний арсенал спецтехніки, протягом тривалого часу (2018-2021рр) фігурант справи незаконно видобув майже 9400 м3 габро.

Як встановлено інженерно-екологічною експертизою, самовільним видобутком підозрюваний заподіяв державним інтересам збитків на майже 40 млн грн.

«Гранітні оборудки» виявлено та припинено окружною прокуратурою спільно з Управлінням СБ України в області та відділом поліції № 4 Житомирського райуправління поліції, яке проводить досудове розслідування.

Процесуальне керівництво здійснює Хорошівський відділ Коростишівської окружної прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Пресслужба прокуратури Житомирської області

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.