Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

Сьогодні  ігор смешко протистоїть росії, а політичні опоненти обливають його брудом: Заява партії «Сила і честь»

Партія “Сила і Честь” звернулася до громадськості із заявою.

“Йде третій місяць повномасштабної агресії і восьмий рік війни Росії проти України з метою не тільки знищення Української держави, але й геноциду українського народу.

Героїзм і професіоналізм Збройних Сил України вже зруйнували плани агресора з бліцкригу, а дії наших військових доводять, що й дотепер залишається справедливим твердження про те, що із 17 століття немає кращих професійних воїнів у світі, ніж українці. Це визнає сьогодні увесь світ.

Лідер нашої Партії генерал — полковник, Надзвичайний і Повноважний Посол України Ігор Смешко повідомив 24 лютого ц.р. керівництво Партії, а 4 березня ц.р. через свою сторінку у ФБ – усю громадськість про те, що він призупиняє свою політичну діяльність згідно з чинним законодавством України, воєнним станом і оголошеною мобілізацією.

Як кадровий офіцер – генерал запасу спеціальних служб 1 категорії – він знаходиться в Україні та виконує наразі свої прямі професійні військові обов’язки. У тому числі з урахуванням його зв’язків і авторитету в країнах, які допомагають Україні перемогти у нашій боротьбі із ворогом. Передає свої знання і досвід молодшому поколінню захисників Вітчизни.

Наша політична Партія, як і весь народ України, робить у цей час усе можливе для якнайшвидшої перемоги над ворогом. Ми пишаємось січовиками-однопартійцями: військовими, тероборонцями, волонтерами, керівниками і депутатами місцевих громад, які захищають нашу Вітчизну – кожний на своєму місці.

На жаль, серед них вже є і загиблі, і  поранені. Як, наприклад, герой України полковник ВПС Олександр Оксанченко, депутат від нашої Партії в одній із місцевих громад Полтавської області — один із найкращих військових пілотів України, який назавжди залишився у її небі, захищаючи нас від ворога.

Розвідник 95 ДШБ Сергій Павлов — доброволець, який пройшов роки АТО,  Іловайськ, Маріуполь і, як герой, віддав  своє життя 18.03.22 за м.Ізюм, Харківської області. Помічник генерала І. Смешка – лейтенант О.К., який отримав важкі поранення під м. Васильків Київської області. Керівник обласної партійної організації в Полтавській області — полковник А.Баранов, який встав в строй і захищає нашу Державу у діючій частині…

Ми пишаємося також керівником нашої партійної організації  міста-Героя Охтирки Сумської області і мером цього міста Павлом Кузьменком, який виявився не лише здібним організатором оборони міста, але й продовжував без перепочинку рятувати поранених людей як талановитий хірург-травматолог.

На сьогодні переважна більшість наших однопартійців, окрім служби в діючій Армії та інших силових структурах, є волонтерами і займаються різноплановою допомогою ЗСУ та вимушеним переселенцям. Але звітувати про все — ми будемо після Перемоги!

Водночас нам прикро, коли під час війни та масового героїзму воїнів і патріотів України трапляються випадки самопіару деяких політиків, хамовито-цинічного популізму, а також інформаційних нападів із брехнею і дезінформацією на потенційних політичних конкурентів. У воєнну годину, коли будь-яка політика має поступитися своїм місцем нашій спільній перемозі над ворогом.

Маємо на увазі, в першу чергу, заяви і публікації на певних телеграм-каналах та у деяких кишенькових ЗМІ проти лідера Партії – генерала І.Смешка, що виглядає як спланована інформаційна атака з метою дискредитації, як його, так і нашої Партії. Партії, яка перед вторгненням агресора у лютому 2022 року мала, згідно з соціологічними опитуваннями, найвищий серед усіх партій відсоток готових захищати із зброєю в руках нашу Вітчизну.

У цих публікаціях його ім’я пов’язують із начебто МОЖЛИВОЮ його причетністю до колишнього КДБ, «зв’язками із ФСБ» та «підготовкою його на посаду в уряді колаборантів у разі захоплення Києва росіянами». Тим більше – пов’язують з ім’ям В.Медведчука, про заборону партії якого та його злочинну діяльність І. Смешко публічно і наполегливо попереджав ще з часів президентства П. Порошенка:

Не наводячи ЖОДНИХ ФАКТІВ, або хоча б конкретних свідчень, грунтуючись виключно на припущеннях та брехні – свідомо розповсюджується дезінформація. Хоча сама біографія генерала І. Смешка свідчить про його воєнний, дипломатичний, науковий і державотворчий внесок, який він уже зробив у будівництво Збройних Сил, спеціальних служб, дипломатії та державних органів сучасної України.

Для усіх небайдужих громадян України, наших партійців і прихильників ще раз наголошуємо: генерал ЗС України, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний Посол України І. Смешко – кадровий військовий, закінчив Київське вище зенітне ракетне інженерне училище та ніколи не служив в органах КДБ чи в інших спецслужбах колишнього СРСР.

Як кадровий офіцер ЗСУ, він є одним  з перших офіцерів-фундаторів новоствореного в 1991 році Міністерства оборони України і стратегічної воєнної розвідки незалежної України. Історично – він перший військовий аташе України в США і Швейцарії. Засновник і тричі Голова Комітету з питань розвідки при Президентові України. Координатор підписання угод про військове співробітництво України з США (1993 р.) і Швейцарією (2002 р).

Його служба в СБУ ( 2003-2005 роки) була не ПОЛІТИЧНИМ призначенням, а кадровим переведенням, як військовослужбовця на вищу військову посаду – Голови СБУ. Організації,  з керівництвом якої до 2003 року, керівник воєнної розвідки генерал  І.Смешко мав непрості відносини. Бажаючі можуть ознайомитися як з плівками Мельниченка із цього приводу, так і з оприлюдненими у ЗМІ фактами про те, що СБУ за часів керівництва нею Л. Деркача вела розробку І.Смешка за його «прозахідність і зв’язки з американською та іншими західними розвідками» та за його роботу з декадебізації спецслужб України (https://sylaichest.org/wp-content/uploads/2019/06/dossier_ukr.pdf)

Хотілось би також запитати «критиків» генерала І.Смешка за його можливі зв’язки із ФСБ – а вони можуть похвалитися такими самими досягненнями в інформаційно-ідеологічній  війні з Росією, як  І.Смешко, — автор  книги «Нариси з історії України» (https://sylaichest.org/wp-content/uploads/2020/10/smeshko_narysy_z_istorii.pdf). Книга напряму руйнує путінську теорію «русского мира» і опонує науково-ідеологічній машині агресора з цього питання.

Чи Вам невідомо про роль патріотичної більшості СБУ під його керівництвом у запобіганні кровопролиттю на Майдані 2004 року та у мирній передачі влади Ющенкові? Американська «Нью-Йорк Таймс» від 17.02.2005 року так оцінила цю роль — гаслом передовиці: «Як найвищі розвідники в Україні змінили національний шлях» (https://www.nytimes.com/2005/01/17/world/europe/how-top-spies-in-ukraine-changed-the-nations-path.html)

Чи ви свідомо забули також про порушені СБУ того часу кримінальні справи і арешти фальсифікаторів тих президентських виборів у ЦВК, а також про справи проти сепаратистів у Сєверодонецьку? Це зруйнувало плани Москви і ФСБ на тих виборах і дало можливість проведення третього туру голосування. До речі, завершення розслідування тих кримінальних справ, а не їх розвал за президентства. В. Ющенка, могло б назавжди зупинити мрії Януковича про владу, а отже – запобігти Майдану 2014 року.

В українській історії забагато прикладів, коли через чвари, звинувачення, кон’юнктурну брехню та цілеспрямовану дезінформацію ми втрачали спочатку перемогу, а потім і незалежність. Ми впевнені, що під час війни — маємо бути усі однією партію — Партією Патріотів України”, – вказано в документі.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.