Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

шестирічний житомирянин особисто подякував Ілону Маску за «Старлінки» та поділився мрією полетіти разом на Марс

Маленький Макар разом з іншими дітьми відвідує заняття, які проводять співробітники Національного Музею Космонавтики ім. С.П. Корольова на базі освітнього та волонтерського Гончаренко центру в Житомирі. Надихнувшись історіями про дослідження та опанування космосу відомим американцем, 6-тирічний хлопчик написав зворушливого листа Ілону Маску. У своєму листі Макар подякував підприємцю та винахіднику за допомогу захисникам України та запросив його до Житомира.

В рамках соціальної акції «Музей іде до дітей» Національного Музею космонавтики ім. С.П.Корольова проходять регулярні заняття з космонавтики та астрономії для маленьких житомирян та вимушених переселенців. Ігрові майстер-класи проводять наукові співробітники Музею Лілія Кавун, Дарина Волощук та Олена Зосімович.

Після заняття, що проходило на базі Гончаренко центру в Житомирі один з маленьких учнів був дуже вражений розповіддю про дільність американського бізнесмена та вирішив написав листа особисто Ілону Маску.  «Дорогий Ілон Маск! Мене звати Макар. Я з Житомира. Дякую що ти допомагаєш нашим солдатам і присилаєш Старлінки. Це дуже важливо, щоб Україна перемогла. Ти – добра і хороша людина! Запрошую тебе до нас у Житомир. Тут є музей Корольова. Він будував ракети, як ти. Я теж мрію полетіти на інші планети. Давай будемо дружити! Слава Україні!», — звернувся 6-річний житомирянин до засновника компанії «SpaceX».
Завдяки пізнавальній та цікавій програмі діти дізнаються про опанування космосу, ракети та космічні кораблі, відомих космонавтів і сучасних дослідників. Заняття проходять в інтерактивній формі – діти збирають космічні пазли, розгадують космічні загадки, малюють, а також можуть поставити запитання своєму улюбленому працівнику Музею – роботу Мекканоїду, який не лише дає відповіді, а навіть танцює, читає вірші та виконує команди. Так діти мають можливість розвиватись і бути щасливими, навіть попри важкі обставини, зазначають наукові співробітники Музею.

«Ми були зворушені цим листом маленького Макарчика. Він запам’ятав, про що ми розповідали. Зокрема, що Ілон Маск передає українським військовим засоби зв’язку, аби вони захищали нас. Діти дуже гостро переживають війну. Набагато гостріше ніж дорослі. Тому зараз на заняттях ми не лише намагаємось у цікавій, доступній для дітей формі розповісти про космос, а ще й подарувати нашим маленьким учням радість, зробити так, щоб вони відчули себе щасливими, як у довоєнні часи. Дитячі посмішки – це наша нагорода!» – розповіла Олена Зосімович.

Зі свого боку співробітники Гончаренко центру пообіцяли відправити листа винахіднику та підприємцю Ілону Маску на адресу компанії «SpaceX», щоб він дізнався про те, які талановиті діти живуть в Житомирі, на малій батьківщині видатного вченого та конструктора Сергія Корольова.

 Прес-служба волонтерської мережі “Гончаренко центр”

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.