Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

держгеокадастр незаконно роздав землі городницького товариства “Злагода”: рішення суду

13 квітня Житомирський районний суд  задовольнив другий позов  членів обслуговуючого кооперативу  «Городницьке товариство  «Злагода про визнання недійсним наказу Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, якою на законних підставах користувалися городники.

Суд встановив, що Левківська сільська рада, на території якої перебувала земля,  не давала погодження Головному управління Держгеокадастру у Житомирській області на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок,  які вже випростовувалися членами садового товариства.  

Городній масив   біля колишнього заводу хімічного волокна  площею 15  га  з 1991 року обробляли члени  обслуговуючого кооперативу  «Городницьке товариство  «Злагода». Членами  товариства є понад  300 осіб.

Члени городницького товариства «Злагода»  користувалися землею відповідно до  рішень  1991 року   обласної ради, Житомирської міської ради,  колишньої Левківської сільської ради  про надання цих земель в тимчасове користування  без  встановленого кінцевого терміну користування, тобто згідно законодавства – до 50 років. У багатьох людей також є рішення про надання земельних ділянок у приватну власність, постійне користування, договорів на оренду земельних ділянок на 25 років з правом продовження згідно рішення колишньої Левківської сільської ради і Житомирської РДА.   

Однак в порушення земельного законодавства у 2018 році Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області  розподілило цю  землю під особисті селянські  господарство по 2 га. швидше за все, на підставних осіб.

?

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.