Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

на Житомирщині двом колаборантам винесено вироки

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Коростишівської окружної прокуратури місцевого жителя суд визнав винним у публічному запереченні здійснення збройної агресії проти України, публічних закликах до підтримки рішень держави-агресора.

Колаборант на своєму акаунті у соцмережі активно  розміщував дописи інтернет-спільнот російської федерації, в яких схвалювалися дії окупантів, називав їх «братами» та закликав їх швидше «добити нацистів». Обвинувачений захоплювався постами, у яких йшлося про фізичне знищення українців, закликав нікому не робити поблажок та провести «денацифікацію і демілітаризацію бандерівської республіки».

Прокурорами Бердичівської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Бердичева. Вироком Бердичівського міськрайонного суду особу визнано винним у колабораційній діяльності за ч. 1 ст. 111-1 КК України.

44-річний чоловік для висловлювання протизаконних поглядів також використовував свою сторінку у соцмережі. Діяв мобільно, розміщаючи з власного телефону відео, у якому схвалювалися воєнні злочини російських окупантів, заперечувалася військова агресія проти України. Особливо колаборант захоплювався поширенням фейків про обстріли мирних жителів у  Маріуполі, які нібито здійснюють українські військові. Крім цього, він ще й активно закликав інтернет-користувачів поширювати таку цинічну брехню на своїх акаунтах.

 Обом колаборантам судом винесено вироки у межах визначеного Кримінальним кодексом України покарання – позбавлення права обіймати певні посади, пов’язані з виконанням функцій держави та місцевого самоврядування на строк 11 років.

Викриття злочинної діяльності колаборантів органами Житомирської обласної прокуратури спільно з працівниками Управління СБ України в області та Головного управління Нацполіції в області триває.

Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.