Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

піротехніки ДСНС Житомирщини знешкодили ще 40 боєприпасів

Минулої доби на території області піротехніками ДСНС виявлено та знешкоджено 40 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Так, 21 квітня групою піротехнічних робіт Головного управління ДСНС області проводилося обстеження сіл Вороб’ївщина та П’ятидуб Малинської громади та території с. Христинівка Народицької громади Коростенського району на наявність залишків вибухонебезпечних предметів сучасності. Під час огляду було виявлено та надалі знищено 4 одиниці касетних елементів РСЗВ «Ураган». Крім того, на території Малинської громади зібрано велику кількість безпечних залишків РСЗВ «Ураган».

Також фахівці-піротехніки при обстеженні ділянки лінії електропередач у Народицькій громаді виявили та перевезли на місце подальшого знищення 35 артснарядів калібром 30 мм та одну протитанкову міну ТМ62.

Попереджаємо населення про те, що у місці, де велися бойові дії, необхідно бути вкрай обережними при проведенні весняно-польових робіт, відвідуванні водойм, небезпечно з’їжджати на узбіччя доріг. А також нагадуємо, що на час воєнного стану діє заборона на відвідування лісів. У випадку ж виявлення підозрілих предметів або вибухівки одразу повідомляйте про це за номером телефону 101 або 102.

Джерело: Головне управління ДСНС України у Житомирській області

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.