Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

Оліївська громада просить президента присвоїти звання героя україни загиблому льотчику Євгену Лисенку

Жителі Оліївської громади зібрали підписи до Президента України та міністра оборони з проханням допомогти у вирішенні питання щодо нагороди військового льотчика, учасника російсько-української війни – Лисенка Євгена Вадимовича.

Загиблий Захисник України дійсно героїчно захищав наші села та міста. Він пілотував винищувач МіГ-29, виконуючи надважливе завдання – збивати ворожі ракети, тим самим рятуючи наші села та міста, рятуючи життя жителів нашого краю.

9 березня у нерівному протистоянні з двома російськими літаками Євген Вадимович устиг збити один з них, але загинув від ворожих систем ППО. Коли ворог вцілив у його літак, Євген Вадимович відвів бойову машину в поле, врятувавши жителів села Новопіль, що розташоване поруч з місцем трагедії. Військовий побратим і однокурсник загиблого Героя Олексій розповідав, що то був дуже непростий бій, і Євген Вадимович летів самовіддано, виконуючи свій обов’язок як вірний син України.

У відповідному зверненні Оліївська просить громада Президента України Володимира Зеленського та міністра оборони України Олексія Резнікова посприяти у вирішенні питання гідної нагороди загиблого самовідданого Захисника України – звання Героя України.

Джерело: Оліївська сільська рада

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.