Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ГЕТЬ МОСКОВСЬКОГО ПОПА!

Депутати Радомишльської міської ради прийняли звернення священнослужителів та прихожан парафій Української православної церкви (московського патріархату), що діють на території Радомишльської міської територіальної громади, у якому вимагають негайно відмовитися від московського патріархату, або звільнити церкви.

Звернення Радомишльської міської ради до священнослужителів та прихожан парафій Української православної церкви (московського патріархату), що діють на території Радомишльської міської територіальної громади

Православна церква московського патріархату в Україні упродовж свого існування на теренах нашої держави виступала знаряддям пропаганди «русского мира», досі залишається провідною інформаційною силою у війні, яку веде російська федерація проти України. Для прикриття антидержавної діяльності структури російської православної церкви на теренах України УПЦ МП присвоїла собі назву «Українська православна церква». Внаслідок цієї умисної маніпуляції мільйони українців зазнають великої омани, оскільки переконані, що ходять до української церкви, а насправді перебувають в молитовній та євхаристійній єдності з московським патріархатом, глава якого Кирил благословив війну росії проти України. Прийняття рішення не поминати за Божественною літургією патріарха Кирила, не дає гарантії, що структура даної псевдо-церкви її очільника та багато «священнослужителів» не є колабораціоністами та зрадниками. Предстоятель УПЦ (МП) Митрополит Онуфрій досі не зробив заяв та дій щодо виходу з під юрисдикції московського патріархату, що за церковними канонами робить усіх членів цієї структури опосередкованими учасниками цієї організації. Гинуть наші діти, тому майбутнє з росією та РПЦ – неможливе. Не підлягає поясненню, а тим більше виправданню, те, що центр і осередок Української православної церкви (московського патріархату) знаходиться в Москві і є складовою частиною, за статутом самої РПЦ, загальної структури російської Православної Церкви.

У сьогоднішні важкі дні ми бачимо, як об’єднуються люди, церкви різних конфесій, партії, різні організації для того, щоб працювати на благо перемоги України. Тому і священнослужителі, ті, хто є прикладом для людей, проповідують любов один до одного, мають показати приклад іншим і об’єднатись в єдине ціле для спільної мети. У нас є визнана Православна Церква України, яка служить своєму народу і двері її відкриті для усіх бажаючих та є єдиною канонічною правонаступницею Київської митрополії серед православних церков України. Православна Церква України керується Святим Письмом та Священним Переданням, канонами Православної церкви. Патріаршим та Синодальним Томосом, зберігає внутрішню єдність та закликає духовенство і вірних усі питання, які виникають, обговорювати та вирішувати в дусі заповіданої Господом нашим Ісусом Христом братньої любові, уникаючи розпалення ворожнечі, протистоянь та розділення.

Зважаючи на вищевикладене, з метою консолідації українського народу закликаємо священнослужителів Українських православних церков московського патріархату, розміщених на території Радомишльської міської територіальної громади, вчинити необхідні дії щодо зміни канонічного статусу церкви та виходу з московського патріархату. Ми, депутати Радомишльської міської ради, представляючи інтереси громади і держави Україна, не бажаємо бачити нічого московського в нашій країні. Жоден зі священнослужителів Української православної церкви (московського патріархату) на території Радомишльської міської територіальної громади за весь час російського вторгнення в нашу країну не прийняв рішення про відмову від московського патріархату. Якщо ви бажаєте і далі служити московському патріархату, то вимагаємо через 48 години звільнити церкви, які належать українському народу. Парафіян зазначеної церкви закликаємо не підтримувати московський патріархат. Хочеться вірити, що між вами є свідомі люди, які здатні думати своїм розумом. Знайдіть в собі мужність сказати НІ так, як це зробили багато вірян та священників ще у 2018-2019 роках, а також ті, які роблять це сьогодні і ми в єдності переможемо ворога.

Старостам сіл Радомишльської міської територіальної громади донести жителям своїх сіл, у яких присутні парафії УПЦ (МП), а також священнослужителям УПЦ (МП) дане звернення.

Звернення прийнято на позачерговій дев’ятнадцятій сесії міської ради

VIIІ скликання 19 квітня 2022 року.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.