Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

священник УПЦ МП з новограда-волинського публічно підтримував російське вторгнення: відповість за українським законом

До суду направлено обвинувальний акт проти настоятеля церкви московського патріархату в Новоград-Волинському районі Житомирської області – за даними слідства, він публічно закликав до підтримки російського вторгнення в Україну. Про це повідомляє обласна прокуратура.

Священика звинувачують за ч. 1 ст. 111-1 КК – публічне заперечення здійснення збройної агресії проти України, публічні заклики до підтримання рішень та дій держави-агресора.

Слідством встановлено, що 64-річний настоятель церкви у березні цього року, вдень, під час спілкування на вулиці з місцевими жителями, давав їм “цінні” настанови, як насправді потрібно сприймати широкомасштабне вторгнення російської армії.

Підозрюваний намагався переконати громаду в тому, що влада РФ “прислала війська звільнити українців від нацистів та бандерівців, захистити російськомовне населення братнього народу”, повідомляє прокуратура.

Крім того, священик стверджував, що вбивають мирних мешканців та руйнують їхні будинки не російські окупанти, а українські Збройні сили.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.