Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

На Житомирській трасі відновлено сполучення зі столицею

У Київській області поблизу села Стоянка в понеділок вранці, 18 квітня, було запущено автомобільне сполучення щодо нової тимчасової переправи через річку Ірпінь. Вона також працює у напрямку Житомира та Києва, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков на своїй сторінці у Facebook.

“Це один із тих напрямків, де критично важливо було швидко відновити транспортний зв’язок, адже ще в перші дні російського вторгнення міст підірвали, і сполучення зі столицею було розірвано”, – розповів він.

За словами Кубракова, майже з перших днів після звільнення Київської області Укравтодор почав працювати на критично важливих об’єктах. Пріоритетною у регіоні стала Житомирська траса, де не лише зруйнована інфраструктура, а сама траса була полем битви. Тому оперативно почали розчищати трасу та паралельно будувати тимчасову об’їзну дорогу.

“У кооперації з військовими за 13 днів побудували тимчасову білощебеневу дорогу з переправою через Ірпінь та встановили дорожні знаки. Дорогою можуть користуватися переважно легкові та маловантажні автомобілі. Тому великоваговий транспорт поки що користуватиметься вже наявними обхідними шляхами”, – зазначив міністр.

При цьому він додав, що це тимчасове рішення, оскільки паралельно ведуться роботи з демонтажу зруйнованого моста і вже за кілька місяців планується побудувати та відкрити один проект з нового моста на трасі М-06.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.