Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

в Управлінні капітального будівництва Житомирської міської ради завищували вартість робіт: фінансові втрати майже 16 мільйонів гривень

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області завершили ревізію  фінансово-господарської діяльності  Управління капітального будівництва Житомирської міської ради за період з 01.01.2018 по 31.08.2021 та окремих питань фінансово-господарської діяльності за період з 01.01.2015 по 31.12.2017. Під час проведення ревізії аудитори виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 15,7 млн грн.

Зокрема, установлено факти оплати управлінням завищених обсягів виконаних робіт, вартості включених до актів виконаних робіт витратних матеріалів та будівельних робіт, не передбачених договірною ціною, що призвело до завищення вартості робіт на загальну суму 15,5 млн грн.

Крім того, виявлено, що управлінням витрачено понад 196 тис. грн на оплату за завищеною вартістю послуг з технічного нагляду. Завдяки вжитим заходам забезпечено усунення порушень на суму  7,4 млн грн.

За результатами ревізії складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передано до Житомирської обласної прокуратури.

Джерело: Державна аудиторська служба України

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.