Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

У ФАПи Житомирщини передали необхідні матеріали для сумок фельдшерів

У фельдшерсько-акушерські пункти та амбулаторії Любарської, Романівської, Миропільської, Оліївської громад відправили пакунки з мінімальним набором ліків та розхідних матеріалів для медиків.На черзі – інші громади 67-го виборчого округу. Про це повідомляє прес-служба народного депутата Сергія Кузьміних.

«Трохи укомплектували сумки фельдшерів. Невеликий набір – лікарські засоби, антисептики, перев’язочні матеріли відправляємо у всі ФАПи та амбулаторії округу», – зауважив Сергій Кузьміних. 

Загалом необхідні матеріали для фельдшерських сумок передали до понад 120 закладів медицини у сільській місцевості.

Нардеп переконаний: якісні ліки та медичні послуги мають бути однаково доступними мешканцям сільської та міської місцевості у будь-який час і незалежно від рівня достатку громадян. Медичні заклади області, особливо ті, які знаходяться в сільській місцевості, потребують підтримки, адже вони працюють майже в екстремальних умовах – без необхідних матеріалів, без можливості поповнити запас ліків першої необхідності.

С. КУЗЬМІНИХ

«Кожна нова збудована амбулаторія, відремонтований ФАП, закуплене медичне обладнання чи сучасна «карета» швидкої допомоги – це наближення таких важливих послуг до мешканця», – зазначив С. Кузьміних.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.