Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

тарілки Скульптора В’ячеслава Дідківського з напрямком руху російського корабля

Скульптор В’ячеслав Дідківський разом з родиною переїхав до Бердичева та відновив виробництво сувенірних тарілок.

Як розповідає митець, він тривалий час жив у с. Березівка Бучанського району, однак через звірства російських орків, вимушений був покинути власний дім та виїхати до Бердичева, де власне і народився. Його будинок у Березівці потрапив під обстріли та був пошкоджений — відсутність газо- та електро постачання унеможливила його подільшу творчу роботу, тому нині він проживає у товариша та виготоволяє сувенірні тарілки у імпровізованій майстерні у літній кухні.

Автор сувенірів розповідає, що цей проєкт був задуманий вже давно та разом із колегами з Польщі він планував його представити на загал, однак з початком вторгення росіян до України, його тарілки наповнилися новими змістами. Крім звичних українських мотивів, В’ячеслав почав забражати на виробах патріотичні теми, зокрема славнозвісну цитату захисників о. Зміїний російському кораблю зі вказівкою на курс, а також захисників України, польсько-українську дружбу тощо.

Наразі митець лише налагоджує виробництво таких сувенірів, але вже ділиться планами: хоче, аби такі тарілки мали і волонтери з Польщі, які надали прихисток вимушеним переселнцям з України, а частину коштів від реалізації планує спрямовувати на потреби українського війська.

Джерело: Житомирська ОВА

Фото: Крижанівський Олександр

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.