Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

У БЕРДИЧЕВІ ВИКРИЛИ ВОРОЖУ БОТОФЕРМУ, ЗВІДКИ ПРОВОДИЛИСЯ КІБЕРАТАКИ НА ДЕРЖАВНІ ОРГАНИ УКРАЇНИ

Кіберфахівці та слідчі Служби безпеки України викрили потужний інкубатор ботів у Бердичеві: для замовника з рф на серверному обладнанні масово «виготовлялися»  фейкові акаунти.

За оперативними даними, через цю фабрику ботів ворог:

щомісяця здійснював реєстрацію від 10 до 20 тисяч акаунтів – перш за все у заборонених в Україні доменних зонах;

через ці згенеровані акаунти здійснювалися DDoS-атаки на інформаційні ресурси державних органів та об’єкти критичної інфраструктури;

розсилалися фішингові листи зі шкідливим програмним забезпеченням, яке відкривало доступ до інформації, що підлягає захисту.За попередніми даними досудового розслідування, що до цієї діяльності причетний кібербізнесмен із Бердичева. Саме він упродовж тривалого часу забезпечував безперебійний процес серійного «ботонародження». «Кінцевим набувачем» готових облікових записів є громадянин держави-агресора, який є ініціатором та головним бенефіціаром даного бізнесу.Під час обшуків за місцем проживання фігуранта справи, де базувалася ботофабрика, правоохоронці вилучили серверне та комутаційне обладнання, комп’ютерну техніку із доказами злочинних дій.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі органів безпеки.Триває перевірка інформації щодо належності встановленого жителя рф-покупця ботів до спецслужб країни-агресора. Документування бото-фабриканта здійснювали кіберфахівці та слідчі Управління СБ України в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Джерело: Управління СБ України в Житомирській області

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.