Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

У Житомирі заарештували ворожого інтернет-пропагандиста

Співробітники Служби безпеки України викрили житомирянина, який вів інформаційно-підривну діяльність у соціальних мережах. 

Етнічний росіянин, який усе своє життя прожив в Україні, із початком повномасштабного вторгнення ворога на нашу територію почав пропагувати насильницьку зміну та захоплення державної влади.

Оперативники СБУ задокументували поширення інтернет-агентом рашистів проросійського контенту із закликом до силової «денацифікації та денаціоналізації» нашої держави.

Також пропагандист репостив відеоматеріали-«звернення» до президента країни-агресора «звільнити» першу столицю України «миротворчими військами рф».

У ході обшуку у фігуранта справи вилучено мобільні термінали та комп’ютерну техніку, які містять докази протиправної діяльності.

Слідчі СБУ провадять досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.2 ст.109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Викриття інтернет-пропагандиста здійснили співробітники Управління СБ України в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Джерело: Управління СБ України в Житомирській області

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.