Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

колишній капітан постане перед судом за зраду

Контррозвідники Служби безпеки України продовжують затримувати зрадників, які повернулися в Україну в складі рашистських військ.

У 2014 році після анексії Криму, будучи капітаном Збройних Сил України, командир танкової роти зрадив військовій присязі та перейшов на бік ворога.

Тоді ж він «денацифікувався» – добровільно – прийнявши громадянство росії та продовжив службу на посаді заступника начальника батальйону у чорноморському флоті рф.

Очевидно, «руzzкій мір» та «карколомне просування по службі» (за вісім років запроданства він «виріс» аж на одне звання) настільки сподобалися майору, що він вирішив принести його й на решту території нашої держави.

Тож фактично у перші ж дні повномасштабного вторгнення він у складі свого батальйону намагався «денацифікувати» жителів Херсонщини.

Але вдача ніколи не буде прихильною до зрадників – його затримали військовослужбовці ЗСУ.

За матеріалами контррозвідки СБУ слідчі ДБР повідомили про підозру подвійному зраднику за ч.1 ст.111 (державна зрада) та ч.1 ст.408 (дезертирство) Кримінального кодексу України.

Нині він перебуває під вартою, йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Документування військового злочинця здійснювали контррозвідники Управління СБ України в Житомирській області спільно зі слідчими ТУ ДБР у м.Миколаєві.

Джерело: Пресцентр СБ України в Житомирській області

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.