Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОКУМЕНТУЮТЬ НАСЛІДКИ ВОРОЖИХ ОБСТРІЛІВ

У період з 07:00 23 березня по 07:00 24 березня по території Житомирської області цивільною обороною було оголошено 7 повітряних тривог.

За добу 23 березня до поліції надійшло до 900 звернень громадян. На місця подій виїздили групи реагування територіальних підрозділів та надавали необхідну допомогу місцевим жителям. За цей час правоохоронці перевірили майже 100 підозрілих осіб, повідомляє ГУНП в Житомирській області.

Упродовж доби поліцейські документували обставини та наслідки ворожих обстрілів в Овруцькій, Малинській та Новоград-Волинській територіальних громадах. Уранці 24 березня стало відомо про нові обстріли на півночі нашої області.

Правоохоронці продовжують працювати у посиленому варіанті, підтримуючи правопорядок у громадах області, припиняють правопорушення та встановлюють причетних до них осіб, залучаються до охорони важливих інфраструктурних об’єктів і несуть службу на блокпостах.

Поліцейські закликають жителів області зберігати спокій, користуватися інформацією з надійних джерел, дотримуватися необхідних обмежень воєнного стану та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Працюємо разом задля перемоги!

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.