Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

За зґвалтування українських жінок та дівчат під час війни суворо відповість кожен російський окупант, якщо, звісно, залишиться живим

На цьому наголосила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

З початку війни українські правоохоронці отримують повідомлення про вчинення військовими рф насильницьких злочинів, у тому числі статевих, проти мирного населення. У перехоплених нашими захисниками розмовах, окупанти навіть вихваляються такими «подвигами».

На окупованих територіях загарбники тримають населення у страху і не дають повноцінно працювати правоохоронцям, рятувальникам та лікарям, тому не всі цивільні мають можливість повідомити про той чи інший злочин. Окупанти відчувають безкарність та вседозволеність, та це ненадовго.

«Перший пішов». Підписана підозра першому ґвалтівнику. На початку березня під час окупації села на Броварщині військовослужбовець рф застрелив господаря одного із будинків, після чого, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, здійснив наругу над 34-річною дружиною вбитого. Статевий злочин окупант чинив неодноразово, при цьому погрожував жінці та її малолітній дитині розправою.

Поліція Київської області встановила особу ґвалтівника. За оперативною інформацією покидька було ліквідовано військовими України. Втім, ми маємо пересвідчитись в тому, що потвора не уникне відповідальності, якщо ще залишилась живою. Ґвалтівнику нині заочно оголосили про підозру щодо порушення законів та звичаїв війни. Мерзотник буде оголошений через Інтерпол в міждержавний розшук. Якщо нелюд все-ж живий, він буде переданий українському правосуддю та понесе покарання за скоєне – йому загрожуватиме довічне позбавлення волі.

Наразі жінка з дитиною перебувають в безпеці, їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Правоохоронці і надалі робитимуть все для того, щоб знайти і покарати кожного рашиста. За такі звірства ви будете відповідати перед Законом та перед Богом. Вам, вашим сім’ям та вашій клятій расєї немає прощення!

Я закликаю всіх, хто став жертвою злочинів рашистів, або має інформацію про вчинення окупантами чергових звірств, повідомляти про це до відповідних органів. Тільки так ми зможемо суворо покарати ворога та розповісти світу про те, як російські військові знищують наш народ та країну.

Куди потрібно звернутися?

Якщо Ви перебуваєте на території України:

Національна поліція України – 102 (по регіонах https://www.facebook.com/UA.National.Police/posts/291018919834812)

Органи прокуратури (по регіонах https://gp.gov.ua/ua/posts/sajti-oblasnih-prokuratur)

Військова адміністрація за місцем вчинення злочину або за місцем перебування

Медична допомога – 103

Безоплатна правова допомога – 0 800 213 103

Урядова гаряча лінія – 1547

Національна гаряча лінія – 116 123

@stop_russian_war_bot

@ukraine_avanger_bot

@police_helpbot (#ДійПротиНасильства)

Якщо Ви перебуваєте на тимчасово окупованій території:

Телефонна лінія Офіс Генерального прокурора щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту – (096) 755-02-40 або conflict2022.ua@gmail.com

Інформацію можна передати до Міжнародного кримінального суду otp.informationdesk@icc-cpi.int. Листи приймають будь-якою мовою.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.