Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

Україна стала частиною мовного простору ЄС

Україна відтепер має статус асоційованого члена Генеральної асамблеї Європейської федерації національних мовних інституцій (EFNIL).

Про це повідомив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь у себе на Facebook-сторінці. Це означає, що відтепер Україна може ефективніше законодавчо захищати українську мову.

Сьогодні фронт боротьби за Україну – це і фронт утвердження української мови. Тому для нас велика честь приєднатися до континентальної родини мовних інституцій. Адже членство в EFNIL надасть Україні можливість формувати стратегію законодавчого захисту української мови як майбутньої мови ЄС. У цей непростий для України час нам дуже важлива підтримка провідних мовних інституцій Європи – наших міжнародних партнерів”, – наголосив Тарас Кремінь.

EFNIL контролює виконання мовного законодавства у країнах-членах ЄС, захищає державні мови та заохочує до вивчення офіційних європейських мов.

Президентка асамблеї, пані Сабіна Кірчмайєр, привітала приєднання України до родини EFNIL та назвала це історичним моментом для держави і Європи.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.