Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

У Раді працюють над законопроєктом для відкликання місцевих депутатів із заборонених партій – Корнієнко

У Верховній Раді працюють над документом, який дозволить за народною ініціативою відкликати із місцевих рад депутатів, які були обрані від заборонених проросійських партій.

Про це заявив перший віцеспікер голови парламенту Олександр Корнієнко в ефірі національного телемарафону, передає «Укрінформ».

«Серед названих РНБО партій лише одна парламентська – «Опозиційна платформа – За життя», але є багато позапарламентських, наприклад «Партія Шарія». Вони мають розлогу мережу фракцій у місцевих радах. Зрозуміло, що це теж депутати, але місцевих рад, тому треба вирішувати питання щодо їх подальшої долі. Ми готуємо з колегами відповідний законопроєкт, який дозволить відкликати цих депутатів за народною ініціативою. Я думаю, що суспільство теж має отримати інструмент впливу на склад місцевих рад, щоб у них не було зрадників», – заявив Корнієнко.

Водночас що стосується функціонування фракції ОПЗЖ, то за словами першого віцеспікера, механізм автоматичного припинення повноважень народних депутатів не напрацьований.

«Ми працюємо над тим, щоб ці депутати зрозуміли цю інформацію, відчули її, прожили, можливо, зробили якісь свої організаційні висновки», – додав Корнієнко.

Він додав, що Міністерство юстиції працює над урегулюванням питання щодо припинення діяльності заборонених політичних сил.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.