Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

Фонд Кузьміних забезпечує медикаментами та предметами першої необхідності хворих мешканців області

Війна забирає життя та руйнує міста. На жаль, багато українців відчувають продовольчу кризу, нестачу медикаментів. У кожній області розгорнуто штаби з гуманітарних та соціальних питань, які активно працюють над розв’язанням конкретних проблем мешканців та вимушених переселенців в умовах війни.

Штаб по забезпеченню мешканців області медикаментами та предметами першої необхідності хворих мешканців області розгорнуто і на базі Фонду братів Кузьміних. Ліки, засоби гігієни, перев’язочні, хто потребує – може зателефонувати (093)501-74-95, залишити свою заявку, уточнити наявність та отримати допомогу безкоштовно. Дзвінки приймаються щоденно з 9:00 до 18:00 год.

«Сьогодні не всі ліки можна дістати в аптеках, а є життєво необхідні препарати чи речі. Зокрема, до нас звертаються з абсолютно різними потребами. Серед запитів найбільш актуальні –  l-тироксин, кроворозріджувальні, заспокійливі, сердечні, препарати від астми. Нещодавно закрили питання глюкометрів – доставили їх у лікарні, де при потребі кожен може виміряти рівень цукру в крові.  Питання закрили, і рухаємося далі до перемоги», – зауважує народний депутат Сергій Кузьміних.

Багато перев’язувальних матеріалів та ліків отримали як гуманітарну допомогу від іноземних партнерів, решту – закуповуємо за власний кошт. Станом на 18 березня у наявності:

жарознижуючі – для дітей та дорослих;

знеболюючі;

 препарати від астми;

 для нормалізації перистальтики;

 перев’язувальні матеріали;

антисептики та засоби особистої гігієни.

Також народний депутат Сергій Кузьміних зазначає, що гормональні препарати, яких зараз немає у продажу, вже прямують у Житомирську область і за 2 дні будуть у аптеках. 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.