Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ПУТІН ПРИРІВНЯНИЙ ДО ГІТЛЕРА

Сенат США одноголосно назвав путіна воєнним злочинцем. Наслідки? З істотою, визнаною воєнним злочинцем, не домовляються – її знищують

Резолюція, внесена сенатором-республіканцем Ліндсі Гремом і підтримана сенаторами обох сторін, закликала Міжнародний кримінальний суд (МКС) в Гаазі та інші країни націлюватись на російських військових у будь-якому розслідуванні військових злочинів, скоєних під час вторгнення Росії в Україну.

Про це повідомляє Укрїнформ.

Зазначається, що Сенат рішуче засуджує «насильство, військові злочини, злочини проти людяності», скоєні російськими збройними силами під керівництвом путіна.

«Усі ми в цій залі об’єдналися разом із демократами та республіканцями, щоб сказати, що владімір путін не може уникнути відповідальності за звірства, скоєні проти українського народу», – сказав лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер у промові перед засіданням.

Що це означає? Це політичний демарш і не більше?

Експерти кажуть, що не все так просто.  

«Путін офіційно прирівняний до Гітлера»

«Це зробив парламент наймогутнішої держави світу, яка вміє й може добитися врахування своїх позицій», – коментує політолог Тарас Чорновіл.

За його словами, за цим стоїть абсолютна ізоляція та пошук способів стимулювати фізичну ліквідацію міжнародного злочинця.

«Більш ніж чіткий сигнал, що будь-яка співпраця з такою особою та пов’язаними з ним суб’єктами тягне за собою жорстке реагування. Навіть ті економічні контакти, які зберігаються з рф стають для учасників небезпечними. Можна припустити, що і ЄС поспішить швидше попрощатися з рашистськими енергоносіями, а скорше всього, путін їм у цьому допоможе своїми контрсанкціями», – запевняє пан Чорновіл.

Переговори зі злочинцем, наголошує він, стають актом сумнівної дії.

«З Гітлером після розв’язання Другої світової вже переговорів не вів ніхто, крім Сталіна. Якщо істоту визнано міжнародним воєнним злочинцем, з нею не домовляються, її знищують. За цим стоїть очікування кардинально іншого рівня воєнної допомоги”, – акцентує експерт.

А ще таке оголошення означає, каже він, що для США важливо, щоб Україна повністю й безумовно перемогла рашу. Тепер це справа принципу, а зворотного шляху нема: «І також Сенат у доволі ультимативній формі вимагає від Міжнародного суду ООН почати ґрунтовне розслідування за фактом воєнних злочинів та злочинів проти людяності з боку московії. Це вказує на розкручування процесу не тільки проти персонально путіна та його верхівки (цим займається Міжнародний кримінальний суд), а проти взагалі рашизму як явища, а ще свідчить, що американські еліти нарешті дозріли до розуміння, що саме існування цієї імперії несе загрозу усьому світу».

Дуже хочеться вірити, що точку неповернення вже пройдено.

«Голосування в Сенаті ряду близьких до президента сенаторів свідчить, що рішення узгоджене з Байденом. Ще раз: це вперше після Гітлера пішла така заруба», – наголосив Тарас Чорновіл.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.