Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

Житомирщина. 20 діб війни. Руйнування та втрати.

Сьогодні поспілкувались з журналістами «Радіо Свобода» про те, як Житомирщина пройшла ці двадцять днів війни. Перш за все йшлося про те, якої шкоди заподіяли ракетно-бомбові удари окупаційних військ інфраструктурі області та скільки життів вже відняла війна, яку розв’язала з нами росія” – розповів 16 березня у Telegram-каналі начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
З 24 лютого по території Житомирської області нанесено 57 ракетно-бомбових ударів. Внаслідок цих терористичних акцій загинули 43 громадянина. 20 з них – цивільні люди, які не мали відношення до будь-яких військових об’єктів. Більше того ця війна вже відняла життя 3 дітей. Травмовано 62 жителі області, з під завалів та з пожеж викликаних бомбардуваннями врятовано 20 осіб.
Зруйновано та пошкоджено понад 200 будівель.
Зруйновано:
понад 65 житлових будинків;
3 гуртожитки;
 2 навчальних заклади.
Пошкоджено:
більш ніж 70 будинків;
41 навчальний заклад;
9 лікарень, зокрема й обласний перинатальний центр;
30 адміністративних та промислових будівель.
Кожен з цих військових злочинів ретельно документується Нацполіцією, Службою безпеки України та прокуратурою. І невдовзі ці матеріали стануть предметом розгляду трибуналу в Гаазі.
З 24 лютого відкрито понад 120 кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів Росією на території Житомирської області. Найбільше серед них:
порушення законів та звичаїв війни;
посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та диверсії.

Фото УНІАН

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.