Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ФРАКЦІЯ ОПЗЖ у Житомирській міській раді самоліквідувалась

15 березня у Житомирській міській раді самоліквідувалась. Про це повідомила депутатка Н. Леонченко у Фейсбук.

Текст звернення фракції ОПЗЖ:

ЗВЕРНЕННЯ
ДО ЖИТОМИРСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЕРГІЯ СУХОМЛИНА ТА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
14.03.2022 р.

Депутати Житомирської міської ради VІІІ скликання, обрані від політичної партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, офіційно заявляють:
Виборці обирали нас і делегували нам здійснення представницьких повноважень у міській раді для забезпечення ЖИТТЄдіяльності і розвитку міста, його інфраструктури, економіки та соціально-гуманітарної сфери. «ЗА ЖИТТЯ» – головний політичний меседж партії! ЗА ЖИТТЯ, а не за смерть!!!
Нажаль, смерть прийшла разом з бомбовими і ракетними ударами та російськими окупаційними військами в містах і селах України. Гинуть українці – військові, цивільні і, найжахливіше, – діти! Руйнуються лікарні, школи, дитячі садочки, знищуються стратегічні інфраструктурні об’єкти.
Ми солідарні зі своїм народом, гнівно засуджуємо дії агресорів, і поділяємо почуття ненависті до ворога! Ми, як і усі наші співгромадяни, однозначно визнаємо: ворог – держава Російська Федерація, головний військовий злочинець і вбивця – президент Росії В.Путін. Робимо і робитимемо усе, що у наших силах задля наближення Перемоги України у цій жахливій війні!
Ми також засуджуємо ганебні дії деяких членів нашої партії, які завдали удару по репутації більшості простих партійців, які чесно і самовіддано служать своїм громадам і народу України! Ми підтримуємо рішення Політичної Ради нашої партії щодо виключення цих негідників з лав партії.
Від самого початку війни, яку розв’язала держава-агресор Росія на території України, ми разом з мешканцями громади, нашими однопартійцями, депутатами різних політичних партій згуртовано працюємо на посилення оборони нашого міста і країни, координуємо свої дії з владою міста, є членами загонів територіальної оборони, готуємо та доставляємо їжу правоохоронцям та бійцям тероборони, беремо участь у забезпеченні потреб ЗСУ та тероборони, організовуємо доставку гуманітарних вантажів, допомагаємо містянам у вирішенні соціально-побутових питань, приймаємо вимушених переселенців.
Для кожного з нас сьогодні єдина партія – це Україна, а єдина фракція у міській раді – це Житомир! Єдині символи, були і залишаються – гімн України, тризуб та синьо-жовтий прапор!
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ-ЗАХИСНИКАМ!
Леонченко Наталія (підпис існує)Колесник Сергій (підпис існує)Кучик Василь (підпис існує)Пивоварова Світлана (підпис існує)Самборський Юрій (підпис існує, 09.03.22 подав заяву на складання повноважень депутата міської ради”.)

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.