Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ НЕГАЙНОГО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

22 лютого у Новогуйвинській селищній раді відбулося зібрання  голів  5 фракцій («Слуга народу», «Свобода», «За майбутнє», «Сила і честь», «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ»), на якому зясовували  чому у такий складний для країни час  не скликається сесія селищної ради.

Звинувачують виконувача обов’язки селищного голови Олександра Ловинюка.

Після обрання секретарем Новогуйвинської селищної ради  Олександра  Ловинюка, який водночас є виконуючим обов’язки селищного голови, робота нашого самоврядного органу  повністю дестабілізована, – говорить начальник відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності,  голова фракції «За майбутнє» Олег Кислицький (на фото). – У мене як начальника відділу до розгляду на сесії підготовлено  11 нагальних питань, які зокрема, стосуються проведення аукціонів  з передачі комунального майна в оренду, що може поповнити річний бюджет на 800 тисяч гривень.  І ці питання не розглядаються. Виконуючий обов’язки селищного голови Олександр Ловинюк, на моє переконання, самоусунувся від вирішення важливих питань, від яких залежить діяльність багатьох сфер громади. Нині він займається своєю виборчою кампанією.

Новогуйвинська громада досі не розглянула питання щодо програма  територіальної оборони  – єдина в області.

Засідання земельної комісії відтерміновується уже вчетверте, а до нас надійшло до розгляду більше 350 заяв мешканців громади для вирішення їхніх земельних питань. Люди чекають  більше півроку.

Десять днів тому група депутатів подала заяву Олександру Ловинюку звернення щодо негайного проведення сесії, одна досі відповіді від нього немає, сесія не призначається.

Сьогодні виникла проблема ліквідації чотирьох ФАПів у зв’язку з тим, що  було підвищено зарплати медикам і коштів не вистачає. Потрібно негайно вносити зміни до бюджету, щоб не допустити закриття цих медичних закладів.   

Якщо Олександр Ловинюк найближчим часом не визначиться з призначенням сесії, вона буде скликана в інший законний спосіб…  

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.