Сьогодні: 22 травня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ПРІОРИТЕТИ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ

З 1 січня 2022 в українських школах запровадили оновлене меню для учнів. Це один з етапів реформи шкільного харчування, яку ініціювала перша леді країни Олена Зеленська. До цього часу школи повинні були оновити систему закупівель, а також освоїти нові технологічні вимоги та рецепти приготування страв. Ключовою особливістю змін став перехід до більш здорового харчування: менше цукру, солі, хліба, жирів та субпродуктів.

З огляду на велику кількість питань щодо організації харчування, відповідно до нових нормативів спеціалісти Житомирського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області 25 січня 2022 року взяли  участь в нараді з керівниками відділів освіти територіальних громад Житомирського району.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Лариса Зембицька, ознайомила учасників наради щодо впровадження нових норм та Порядку організації харчування в закладах освіти 2022 року. Висвітлила актуальність проблеми збереження та зміцнення здоров’я дітей, акцентувавши особливу увагу на важливості створення належних соціально-економічних умов, серед яких безпека харчування є однією з пріоритетних.

Крім того, велику увагу учасників семінару було приділено питанням щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини   Геннадій Журавель висвітлив перелік проблемних питань щодо впровадження системи НАССР у закладах освіти. НАССР в освітніх установах – це не просто метод для проходження перевірок контролюючих органів, а важливий інструмент для контролю безпеки харчування дітей поза домом. На відміну від дорослих, у них немає вибору, де харчуватися і як харчуватися, тому, адміністрація цих установ зобов’язана на законодавчому рівні розробити, впровадити і постійно підтримувати принципи системи HACCP.

Загалом захід відбувся у форматі відкритого діалогу, учасники наради  мали можливість поставити питання та отримати на них змістовні та інформативні відповіді. З боку фахівців Держпродспоживслужби  було висловлено готовність у разі потреби  надавати методично-консультативну допомогу з метою сприяння організації якісного та безпечного харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Житомирського району.

Борис ГУЩИН,

начальник Житомирського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.