Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ГАННА ВЕЛИЧУК: ЩО ВДАЛОСЯ ЗА РІК ДЕПУТАТСЬКОЇ ДЯЛЬНОСТІ

Я, Величук Ганна Володимирівна, депутат Станишівської сільської ради восьмого скликання, у своїй депутатській діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Станишівської сільської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата, вважаю участь у пленарних засіданнях сільської ради та роботу в постійній комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг. Під час виконання депутатських обов’язків упродовж звітного року я брала участь у всіх пленарних засіданнях сесій Станишівської сільської ради, а також – на засіданнях постійної комісії, до складу якої входжу.

За можливості, відвідую засідання інших постійних комісій, особливо у тих ситуаціях, коли мешканці громади висловлюють зацікавленість в конкретних питаннях. Через ситуацію з карантином, більшість звернень отримувала в усній формі (по телефону), або через повідомлення у соцмережах.

Найчастіше громадяни зверталися з проханням: покращення благоустрою населеного пункту, облаштування дитячих та спортивних майданчиків, ремонту шкіл та амбулаторій, проведення освітлення вулиць.

З метою покращення зв’язку з виборцями, виступила ініціатором створення групи «Батьківщина» (Станишівської сільської ради) в мережі Facebook, де громадяни можуть не лише ознайомитись з інформацією щодо діяльності сільської ради, але й висловити власну думку з будь-яких питань у коментарях, або створити власний пост, що висвітлює проблему чи пропозицію. Саме за допомогою соціальних мереж я вивчала думку багатьох громадян, перед тим, як віддати голос в підтримку кандидата на посаду старости у декількох старостинських округах..

Разом із фракцією партії ВО “Батьківщина” в Станишівській сільській раді під час проведення сесій я охоче підтримую проекти тих рішень, що розвивають та удосконалюють нашу громаду. Звісно ж, що ті рішення, що суперечать позиції та бажанню більшості мешканців громади, депутатами нашої фракції, як правило, не сприймаються і не підтримуються. Для прикладу, після відвідин громадських слухань щодо реорганізації шкіл у Луці, Іванкові та Ліщині, шляхом пониження їх ступеня, вся наша фракція не підтримала запропонований на сесію проект рішення.

Депутати від ВО «Батьківщина» так само не підтримали затвердження надавача послуг на вивіз сміття, оскільки у Станишівської сільради була альтернатива обрати підприємство з більш вигідною для себе вартістю. Через потребу громадян в отриманні безкоштовних юридичних консультацій та навіть послуг адвоката, налагодила звя’зок з Житомирським центром з надання безоплатної правової допомоги та разом із його працівниками провела спільні прийоми громадян у чотирьох старостинських округах . За моєї ініціативи та за підтримки голови нашої фракції Краснощокова Н.С., на облаштування дитячого майданчика в Ліщинському ЗДО “Ластівка” надійшло 200 тис. грн. з бюджету Житомирської обласної ради до бюджету Станишівської сільської ради.

Власним прикладом намагаюсь спонукати мешканців громади бути активними та небайдужими, шляхом участі у заходах з прибирання території громади, підтримки ініціатив односельчан (Бюджет участі, електронні петиції), а також культурних та духовних заходах. Сподіваюсь, що наступний рік буде більш насичений за рахунок активності мешканців громади та плідної праці усіх депутатів.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.