Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ТАК ВАЖЛИВО ЗБЕРЕГТИ У ДИТЯЧИХ СЕРЦЯХ ВІРУ В ЧУДЕСА!

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. І завжди з особливим трепетом й нетерпінням ми чекаємо новорічно-різдвяних свят! Бо саме тоді знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання… А ще – чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – дива!

Не обминув радісний, піднесений настрій і Березівську спеціальну школу Житомирської обласної ради, в якій новорічні ранки для вихованців дошкільних груп, початкових класів та святковий вогник для старшокласників пройшли, як завжди, неперевершено та яскраво!

У гості до дітей завітали герої найулюбленіших казок, а кожен із школярів взяв активну участь у святі. Діти співали жестовою мовою святкові пісні, танцювали, показували смішні пантоміми, долучалися до цікавих конкурсів, веселилися та дарували всім чудовий настрій. Засвітилося багато талановитих «зірочок»!

Нині так важливо зуміти зберегти у дитячих серцях віру в чудеса, які обов’язково трапляються в Новий рік.

І трапляються ці дива завдяки людям із добрими серцями, які безкінечно сіють любов, роблячи цей недосконалий світ кращим.

Ми безмежно вдячні за постійну допомогу та підтримку народному депутату України Ігорю Леонідовичу Герасименку, депутату Житомирської обласної ради Віктору Йосиповичу Развадовському, голові Березівської сільської ради Михайлу Валентиновичу Яромову, генеральному директору ТОВ «Андреас Штіль» Едуарду Леонідовичу Д’яченку, директору ТОВ «Житомиртепломаш» Артуру Олеговичу Тер-Тумасову, начальнику Житомирської митниці Ользі Анатоліївні Ільїнській, директору БО «БФ ″Рідні люди″» Денису Ігоровичу Гречковському, директору БФ «Об’єднання світових культур» Олені Анатоліївні Кобець і керівнику проекту «Почути світ» Людмилі Леонідівні Лисенко, координатору «ББК – Україна» Олександру Володимировичу Лукащуку та волонтерам Сергію і Оксані Козловим!

Дякуємо за Ваші добрі справи, які роблять щасливішими наших дітей!

Усіх щиро вітаємо з Новим роком, адже він все ближче з кожним кроком!

З новими перемогами, радощами і щастям! Нехай усе задумане  в новорічну ніч – здійсниться, нехай буде мир на нашій землі, а в кожній домівці – тепло, злагода, добро і достаток!

Валентина ЛІСКА,

  вчитель зарубіжної літератури Березівської спеціальної школи

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.