Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

КОСТЯНТИН ЧЕРПІЦЬКИЙ: «ДЛЯ МЕНЕ БУТИ ДЕПУТАТОМ – ЦЕ В ПЕРШУ ЧЕРГУ НОВИЙ РІВЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ»

Депутат Житомирської обласної  ради Костянтин Олегович ЧЕРПІЦЬКИЙ відповів кореспонденту «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ» на питання про свою депутатську діяльність за минулий рік.

–  Костянтине Олеговичу, це  ваша перша каденція в якості обласного депутата. Яку мету ставили перед собою, перш, ніж іти працювати до обласної ради?

  –  Основна мета – це лобіювання і захист інтересів громади на обласному рівні. В обласній раді працюю у складі бюджетної комісії, тому своїм головним завданням вбачаю залучення додаткових фінансових ресурсів у наш округ.  Вільних лишків у бюджеті, які можна було б спрямувати на розвиток, обмаль, проте є державні кошти та відповідні субвенції, при розподілі яких намагаюсь відстоювати інтереси округу.

У першу чергу моя депутатська діяльність була спрямована  на забезпечення соціальної складової виборців. Багато часу приділяв Новогуйвинській громаді Житомирського району, звідки на моє ім’я було чимало звернень. У селищі Озерному  було встановлено пам’ятник загиблим льотчикам. Ногуйвинській громаді  допомагав  в облаштуванні  центру надання адміністративних послуг, для цього були закуплені меблі, комп’ютерна техніка. Вдалося відремонтувати дорогу у  селищі Гуйва.

У Високопічській школі Тетерівської громади  відремонтували клас, де  замінили вікна, встановили  мультимедійну дошку.

Новочорторийській амбулаторії  надано допомогу в ремонті приміщення, замінено вхідні двері, вікна.

Виділено з обласного бюджету  200 тисяч  гривень на ремонт дитячого садочка  у селі Бистрик Бердичівського району.

Я вважаю, що наразі питання номер один – це інфраструктура, насамперед – дороги. Без якісних доріг ми не зможемо здійснити жодної реформи в державі. Наприклад, коли розповідають про опорні лікарні чи школи, медичну чи освітню реформу, у мене одразу постає багато запитань. Бо по таких дорогах навіть доставити хворого до лікарні чи дітей шкільним автобусом – це проблема. Адже сам регулярно їжджу дорогами свого округу й знаю стан кожної з них.

Тому депутатські кошти були спрямовані на ремонт доріг у селах   Озерянка, Крута, Вертокиївка, Троянів, Гай  Житомирського району.

Особисто опікуюся Денишівським дитячим будинком, у цьому році там було оновлено дитячий майданчик.

–  Які звернення, спрямовані до вас як  депутата,  вдалося успішно вирішити?

– На останньому засідання бюджетної комісії  було розглянуто звернення Житомирської обласної організації   УТОГ   щодо виділення коштів в розмірі 400 тисяч гривень  на опалення  будинку культури. Ці кошти будуть передбачені в бюджеті на наступний рік.

За мого сприяння Житомирському академічному  обласному театру ляльок на заміну  звукового обладнання  заплановано виділити  1 млн. 800 тис. грн.

До мене звернувся директор Кмитівського музею  з приводу того, що  з музею було вкрадено  12 картин. Ми  подали до поліції протокольне доручення,  розслідування  цього злочину перебуватиме під особливим контролем.

Постійно опікують департаментом  культуримолоді та спорту Житомирської ОДА. На сьогодні існує проблема:  ми не можемо  домогтися від них звітування про їхню роботу перед депутатським корпусом.

До мене звернулися мешканці смт Новогуйвинське, які є споживачами житлово-комунальних послуг Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства зі  скаргою про застосування невстановлених законодавством України норм при розрахунку тарифів.

В порушення Постанови № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.11.2011 року,  на підставі якої робився розрахунок тарифу, Новогуйвинський ВЖРЕКП включив у тариф «витрату», а саме «втрати в мережах 11,5%», якої  в Постанові не існує, вона відноситься до прямих зобов’язань  ВЖРЕКП.

Стурбованість мешканців Новогуйвинського  мені зрозуміла. Їх змушують, крім оплати за надані послуги,  платити ще й за  витоки води з трубопроводів при аваріях, при різних  втратах.

Прямим зобов’язанням балансоутримувача є  утримання мережі  в належному стані, встановлення належного обліку відбору води. Споживачі  мають оплачувати лише за фактично надані послуги.

З цього приводу я звернувся з депутатським запитом до керівника Новогуйвинського ВЖРЕКП, щоб з’ясувати, наскільки законно діяло підприємство при встановленні такого тарифу.

– Чи зустрічаєтеся зі своїми виборцями? 

  Публічні зустрічі були обмежені у зв’язку з пандемією коронавірусу.  Однак я мав можливість спілкування з виборцями під час інспектування ремонту дороги в Озерянці,  ремонту  амбулаторії в Новочорторийській громаді та в інших селах і селищах. Люди розповідали про свої потреби і в подальшому як депутат я буду враховувати це у своїй роботі.

–  Чи могли б назвати, на ваш погляд, найголовніші рішення обласної ради, прийняті в 2021 році?

– Кожне рішення, яке приймалося, було важливим для життя наших громад.  Однак головним  назвав би визначення процедури закупівлі лінійного прискорювача  – установки для проведення променевої терапії  для обласного онкодиспансера.

– Яким був для вас перший рік депутата?

Не хочеться починати з банальностей, говорити про непростий рік, про складнощі. Було насичено! За спиною – депутатство  в обласній раді. Перш за все, для мене – це цілком новий рівень, але в першу чергу новий рівень відповідальності

Записав

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.