Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У СЕЛИЩІ ГУЙВА МЕШКАНЦІ БУДИНКІВ ЗБУНТУВАЛИСЯ ПРОТИ СВАВІЛЛЯ УПРАВЛЯЮЧОЇ КОМПАНІЇ

Мешканців селища Гуйва з багатоповерхових будинків обурило те, що управляюча компанія Новогуйвинське ВЖРЕКП, не дотримуючись умов угоди, минулого місяця різко підвищила вартість квартплати.

– У деяких будинках квартплата зросла на 70%, – розповіла мешканка будинку №6 Алла Хитрич. – За угодою, голови будинкових комітетів мали б попередньо обговорити це питання з усіма мешканцями, а потім управляюча компанія приймає певне рішення. Цього не відбулося. Старші будинків підписали погодження щодо підвищення квартплати, і цього, виявилося, достатньо для здорожчання квартплати.

Коли ми побачили суми в останній платіжці, це стало для багатьох шоком.  Якщо у нашому будинку платіжка з квартплати без послуг з вивезення сміття раніше була на суму 367 гривень, то після підвищення  – 567 гривень!

Завдяки депутату Новогуйвинської селищної ради Надії Мудренок ми змогли ознайомитися з копіями договорів  щодо обслуговування  Новогуйвинським ВЖРЕКП багатоповерхових будинків в селищі Гуйва і виявили те, що нові тарифи не були належним чином з нами погоджені.

Це питання мешканці багатоповерхових будинків поставили на зустрічі 10 грудня керівнику Новогуйвинського ВЖРЕКП Руслану Латишеву. Він  пообіцяв, що ми будемо сплачувати до нового року за старими тарифами до прийняття нової угоди, яку публічно маємо обговорити. До того ж,  зменшать територію прибирання прибудинкової території, щоб тарифи були нижчими.

У будинку №6  у першому та другому під’їздах не було жодного ремонту з 2006 року, стіни  брудні та облуплені, дверні нормально не закриваються. Тобто ми не отримуємо послуги, за які сплачуємо щомісяця чималі гроші.  Звітів, куди витрачаються кошти, ми ніколи не бачили. Проте з кожного квадратного метра житла нам пропонують сплачувати 77 копійок на винагороду управляючій компанії.

Ірина Яковенко,

мешканка будинку №1:

– Протягом 10 років я особисто звертаюся до «жеку» з проханням відремонтувати дах нашого будинку, який нині вже протікає, затоплюючи квартири. Реакції – нуль.

Змінювалися начальники.  У 2016 році було колективне звернення мешканців будинку з цього приводу. Однак і після цього ніхто нічого не робив.  Я припинила платити квартплату тому, що відповідних послуг не отримую. Мене подали до суду. Я не розумію: за що платити такі гроші? Останнє підвищення квартплати відбулося без нашої згоди, якщо у нашому будинку  ми платили по 300 гривень, то  після підвищення сума зросла до 600 гривень. Про надання певних послуг, а тим паче про їх якість говорити не доводиться. Однак у новій угоді не забули про винагороду керівнику управляючої компанії…

Яким буде компромісне рішення між Новогуйвинським ВЖРЕКП та мешканцями багатоквартирних будинків селища Гуйва, читайте у наступних номерах «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ»

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.