Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТА ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛІЩУКА ВОЛОДИМИРА ЮРІЙОВИЧА

З моменту прийняття присяги депутата Житомирської районної ради   проводив активну роботу  з вирішення і врегулювання проблемних питань при реорганізації районних рад, які приєднані до Житомирської районної ради та територіальних громад, що ввійшли до Житомирського району.

Брав  участь у  засіданнях 11-ти з 12-ти сесій Житомирської районної ради. На більшості засідань районної ради доповідав або брав участь в обговоренні питань стосовно управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, передачі його в оренду чи в комунальну власність сіл, селищ району.

За період з грудня 2020 року по 15 грудня 2021 року  мною  було підготовлено 26 проектів рішень Житомирської районної ради, з них 23 рішення було прийнято.

Брав участь в обговоренні та прийнятті звернень районної ради з екологічних, земельних питань, врегулювання тарифної політики в забезпеченні громадян електроенергією, постачанні  та розподілі природного газу.

Член депутатської фракції «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ» в Житомирській районній раді.

Входжу до постійної комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку. Взяв участь в 11 засіданнях комісії з 12-ти. Майже на кожному засіданні комісії доповідав з питань управління майном, передачі майна в оренду, в комунальну власність сільських та селищних рад району, земельних питаннях. 

Входжу до комісій районної ради з  відбору суб`єктів оціночної діяльності, по передачі об`єктів  спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району в комунальну власність територіальних громад,  в оперативне управління.

З  грудня  2020 року по березень  2021 року був членом  ліквідаційної комісії Андрушівської районної ради як депутат – представник Житомирської районної ради.

Брав активну участь у формуванні Волицької територіальної громади, яка виділилась з Андрушівського району і була приєднана до Житомирського району. За зверненням Волицької сільської ради готував проекти рішень сесій Житомирської районної ради щодо передачі Волицькій сільській раді комунального майна (об’єктів освіти, охорони здоров’я, інших), доповідав на сесіях районної ради, відстоював майнові права сільської ради на засіданнях ліквідаційної комісії Андрушівського району, створеної Бердичівською районною радою та на нарадах в Бердичівській районній раді.

На   даний   час   Волицька   сільська   рада   володіє   та  управляє  всіма   комунальними   закладами   освіти,   охорони   здоров’я,   культури,   іншими об’єктами комунальної власності, що знаходяться на її території.

Кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень  спрямовував: Волицькій сільській раді за її зверненням  в розмірі 33,3 тисяч гривень для придбання пральної машини-автомата для Івницького дитячого навчального закладу «Сонечко» та холодильника для Новоівницького дитячого навчального закладу «Лісова казка».  Кошти в розмірі 16 тисяч гривень були спрямовані на матеріальні допомоги громадянам за їх зверненнями на лікування та інші  нагальні потреби.

На зустрічі в листопаді цього року з  головою Волицької сільської ради Шаповаловим А.В. обговорили здобутки та проблеми першого року діяльності Волицької територіальної громади. Відвідали  дитячі навчальні заклади. Перевіривши стан забезпечення теплом цих закладів та шкіл сіл громади, обговорили з керівниками установ першочергові проблеми, які потрібно буде вирішувати в наступному році.

Прийом громадян проводжу в приміщенні Житомирської районної ради за адресою: місто Житомир, вул. Лесі Українки, 1. Оскільки  я працюю радником голови Житомирської районної ради,  маю можливість приймати  громадян та представників юридичних осіб на робочому місці.   

 До мене  як депутата районної ради було подано 2 звернення від сільської ради, на виконання яких були прийняті відповідні рішення районної ради, та 5 звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги. Мною було ініційовано надання матеріальної допомоги шістьом  громадянам.

У багатьох випадках я вирішував питання громадян шляхом консультації  чи організовував їм зустрічі зі спеціалістами підрозділів райдержадміністрації чи райради, до компетенції  яких входило вирішення поставлених питань. За необхідності готував проекти рішень районної ради і ініціював їх прийняття. Враховуючи епідеміологічну ситуацію, багато консультацій надавав в телефонному режимі.

Брав участь у нарадах Житомирської районної державної адміністрації та  Житомирської обласної державної адміністрації щодо вирішення питань передачі об’єктів соціальної сфери зі спільної власності територіальних громад Житомирського району до сільських, селищних рад та співпраці між районною радою та сільськими, селищними територіальними громадами.

Брав участь в заходах по відзначенню дня Прапора України, 30-ти річчя Незалежності України,  інших заходах.

У цьому році  відзначений пам’ятною медаллю «30 років незалежності України» та грамотою Житомирської  районної державної адміністрації.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.