Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ВИХОВАНЦІ ОЛЕГА МЕРЛУШКІНА ЗДОБУЛИ 11 МЕДАЛЕЙ

Однією із модних тенденцій сучасного світу є піклування  про своє здоров’я, а  найкращим засобом для підтримки організму в тонусі та зміцнення фізичного стану людини є спорт.  У кожного з нас свої уподобання  з цього приводу. А от вихованцям  майстра спорту міжнародного класу, президента  Житомирської обласної  федерації  Шотокан карате-до  S.К.І.F. Олега Сергійовича  Мерлушкіна  до вподоби  саме цей видовищний, традиційний, активний,  з глибокою філософією вид спорту –  карате -до. 

2-3 у Києві пройшов  кубок України з цих змагань –  перший відбірковий турнір на Чемпіонат Європи 2022, що відбудеться у Нідерландах. Свою майстерність  юні спортсмени Житомирщини змогли продемонструвати у складі збірної Новогуйвинської ДЮСШ. Здобутки участі стали вагомими, бо до рідного клубу  привезли 11 медалей:

 І місце у куміте – Березовська Олександра,

І місце KATA – Березовська Євгенія,

ІІІ місце у куміте – Якуня Олексій.

ІІ місце у командному заліку з куміте у віковій категорії 12-13 років та ІІІ місце з КАTA у цій же віковій категорії завоювали  Якуня Олексій, Юпаткін Нікіта, Хуторний Тимур та Гриневич Богдан. 

Щиро вітаємо наших переможців та зичимо їм нових спортивних досягнень і звершень.  Ви – спортивна гордість та надія нашого краю!

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.