Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ДЕСЯТЬ УЧАСНИКІВ АТО ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ДЕПУТАТІВ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЩОДО ВИДІЛЕННЯ ЇМ ЗЕМЛІ

Відповідно до пункту 14 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,  учасники бойових дій мають пільги на першочергове відведення земельних ділянок. Однак учасники АТО/ООС часто стикаються з проблемами, коли звертаються до місцевих органів влади із заявами про отримання землі. На місцях їм відповідають, що землі  немає, або ж намагаються  створити перепони для її отримання.

До Новогуйвинської селищної ради звернулися  учасники АТО/ООС, які сьогодні хочуть отримали земельні ділянки. Микола Буката, Володимир Сидорчук, Володимир Козлов, Роман Пиж, Наталія Аврамчук, Тетяна Березюк, Михайло Гнатюк, Лілія Дем’янчук, Олександр Самолюк, Ігор Галицький  сподіваються, що депутати не зволікатимуть з прийняттям відповідного рішення.

Володимир СИДОРЧУК:

– У Збройних Силах України служу з 2014 року . У 2014 році приймав участь у боях за Дебальцеве на Сході України.  У 2015 році, щоб отримати землю, на яку я маю право,  як мешканець села Головенка  Житомирського району звертався до Головенківської сільської ради, однак там отримав відповідь, що вільної землі немає. У 2021 році десять учасників АТО, в тому числі і я, подали до Новогуйвинської ОТГ  заяви  про отримання землі для ведення особистого сільського  господарства у селі Троянів. Там є вільна земля. Питання в тому, щоб нам  її дали. Ми сподіваємося, що депутати селищної ради  найближчим часом приймуть рішення про виділення нам земельних ділянок.

Олександр САМОЛЮК:

– Я учасник АТО, служив в 13 ДШБ. Живу в Троянові. Також подав заяву, щоб отримати на законних підставах 2 гектари землі для особистого  селянського господарства. Усі документи, кадастрові номери подано до Новогуйвинської селищної ради. Ми просимо депутатів селищної ради, щоб на нас звернули увагу і допомогли у вирішенні цього питання.

Від редакції.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» буде відслідковувати перебіг подій довкола отримання учасниками АТО/ООС  земельних ділянок на території Новогуйвинської селищної ради.

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.