Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ЗАКОЛОТ ПРОТИ СЕКРЕТАРЯ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІКТОРА ДЄНЬГИ

23 вересня відкрилася  чергова  сесія Новогуйвинської селищної ради.   Перед  сесією до порядку денного було внесено два додаткові  питання: про припинення повноважень секретаря селищної ради Віктора Дєньги та чотирьох заступників селищного голови.

Коли ці питання буди внесені до порядку денного, секретар  селищної ради В. Дєньга оголосив перерву у засіданні  сесії для підготовки свого звіту перед депутатами про свою роботу.

Однак, те що відбулося далі, ніякого відношення до місцевого самоврядування не має. 24 вересня    постійна  комісія з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності ухвалює рішення за підписом голови комісії А. Лихотворика з партії «Свобода» про продовження пленарного засідання 14 сесії Новогуйвинської селищної ради 8 скликання 27 вересня о 10.00 годині.

Таке рішення підтримали у повному складі чотирнадцять депутатів з фракцій «Свобода», «Європейська солідарність», «Пропозиція» та троє депутатів з фракції партії «Сила і честь», які  організували заколот проти В.Дєньги.

27  вересня, коли  секретар ради В. Деньга прийшов на роботу, несподівано для себе дізнався, що сесія розпочалася  вранці о 7.30.

12 депутатів  з фракцій «Слуга народу», «ОПЗЖ», частини «Батьківщини», «За майбутнє» не знали взагалі, що сесію було призначено на понеділок.   

Депутати, які провели «підпільну сесію», оприлюднили своє рішення про усуненні В. Дєньги з посади секретаря ради на офіційному сайті Новогуйвинської селищної ради, підписане   головуючим на сесії депутатом Олександром Мельником  з фракції «Сила і честь» .

В. Деньга видав розпорядження продовжити чотирнадцяту сесію, у якій було оголошено перерву 23 вересня,  30 вересня.

В. Дєньга своїм розпорядженням заветував  це сумнівне рішення. 

– Насправді відбувається брудна гра  за владу, за фінансові потоки, –  розповідає депутат Новогуйвинської селищної ради від партії «Слуга народу»  Сергій Котвицький».

  Певна група  депутатів та заступники селищного голови, а їх аж четверо, «сіли» на грошові потоки і не хочуть підпускати до них інших, вони бояться втратити свої «жирні» місця. А шлях, який вони обрали,  – здійснити переворот у селищній раді і залишити раду без очільника,  у даному разі без секретаря. Для того, щоб обрати нового секретаря, у них немає голосів. У цьому випадку вся влада переходить до першого заступника голови селищної ради Олега Паньківа. Розрахунок такий: щоб О. Паньків керував селищною радою до  виборів нового селищного голови, які мають  відбутися навесні 2022 року. Як юрист скажу: депутати, які провели згадану сесію, порушили ряд статей кримінального кодексу, зокрема: ст. 353 «Самовільне присвоєння владних повноважень», ст.  356 «Самоправство», ст. 364 «Зловживання владою або  службовим становищем», ст. 366 «Службове підроблення».

Свою позицію кореспонденту «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ» висловив секретар Новогуйвинської селищної ради Віктор Дєньга:

–  Правову позицію я виклав, наклавши вето на згадане рішення. Я викликав поліцію, яка засвідчила факт, на мій погляд, незаконного засідання сесії. Вважаю, що відбулося порушення законодавства, щоб зняти мене з посади. Мабуть, я когось не влаштовую.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.