Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

В ОЗЕРНОМУ МЕШКАНЦІ БУДИНКУ №12 ПО ВУЛИЦІ АВІАЦІЙНІЙ ЖИВУТЬ З ДІРЯВИМ ДАХОМ

Проблема з протіканням даху, особливо в сезон дощів, є вже традиційною для мешканців будинку №12 по вулиці Авіаційній в Озерному. Мешканці будинку скаржаться на те, що Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство  не виконує свої функції належним чином. Адже відповідно до договору, який укладений  1 серпня 2019 року  між Новогуйвинським виробничим житловим ремонтно-експлуатаційним комунальним підприємством  та співвласниками цього багатоквартирного будинку, ремонт даху житлового будинку є прямим обов’язком Новогуйвинського «жеку».

– Скоро почнеться сезон дощів і мешканцям четвертого поверху знову доведеться споглядати, як зі стелі вода литиметься, – розповідає мешканець будинку Микола Поліщук. – Неодноразові звернення до «жеку» жодного результату не дали. Отримуємо лише відписки на зразок: ремонтуйте дах за власні кошти. А куди діваються сплачені нами кошти на обслуговування будинку? Після передачі будинку з Міністерства оборони до комунальної власності Новогуйвинської селищної ради ми вирішили заключити договір з Новогуйвинським ВЖРЕКП, щоб нам допомогли вирішити проблеми, які існували багато років. По-перше, дірявий дах. Розвалюються вентиляційні канали, зверху вже падає на голову цегла. Чергове звернення надіслано до Новогуйвинської селищної ради…

Начальник Новогуйвинського ВЖРЕКП Руслан Латишев пояснив:

– Відповідно до законодавства, обрано управителя будинку, наше підприємство є управляючою компанією з надання послуг. Ми знаємо, що дах згаданого будинку підлягає капітальному ремонту, відповідне звернення надіслано співвласникам будинку, які повинні зібрати збори та визначитися, які кошти потрібні для ремонту та хто буде виконувати ці роботи. Ми надаємо послуги лише з поточного ремонту. Згідно законодавства,  послуги з капітального ремонту виконуються за рахунок мешканців багатоквартирного будинку.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.